Menas gimsta ir iš senų auto dalių

Nors, iš pirmo žvilgsnio, autodalys niekaip negalėtų būti susijusios su menu ar kokiomis nors romantiškomis gyvenimo linijomis, tačiau sumanūs žmonės autodalis panaudoja ir meno tikslams. Štai, pasirodo, iš senų automobilio dalių galima pridaryti visokių keistų dalykų, tad visai neverta iškart visko nereikalingo seno išmesti.

Gamina automobilių modeliukus

AutodalysInternete paieškojus galima lengvai rasti pavyzdžių, kur autodalys yra tiesiog panaudotos mašinų modeliukams sukurti. Tame yra žavesio, kadangi dalys naudojamos sukurti tam, kame iš tiesų kadaise buvo. Tik skiriasi masteliai ir funkcionalumas. Automobilio dalys kažkada atliko tikrą funkciją mašinoje, o vėliau jos tampa tik žaliava muliažiniams modeliukams pagaminti. Pavyzdžiui, gali būti pagamintas mažas traktoriukas, o gal lengvasis automobilis. Tereikia daug autodalių ir fantazijos. Paprastai tokie modeliukai yra labai sunkūs, kadangi jie pagaminti tiesiog iš metalo. Lengvesni bus tik patys mažiausi. Jų galima ir įsigyti iš meistrų menininkų, mėgstančių gaminti šias mašinėles. Kita vertus, smagu ir patiems pabandyti. Tad neišmeskite senų dalių, jeigu turite menininko gyslelę. Šaltais žiemos vakarais galėsite gaminti kažką iš mašinos detalių.

Gamina baldus iš dalių

Skaityti toliau

Jeigu galėtume pasirinkti sau genus

Jau dabar mokslininkų darbo vietose kasdien žengiami vis didesni žingsniai tam, kad tobulėtų genetiniai tyrimai, kadvis daugiau galėtume žinoti ir pakeisti apie save. Kaip pagrindiniu tikslu visuomet keliamas poreikis išgydyti mirtinas ligas ar jas išvis sunaikinti, tačiau neatsisakoma ir genetiškai tobulo žmogaus idėjos. Tai pat ir mūsų mokslininkai prisidėjo prie labai svarbių išradimų atsiradimo, pavyzdžiui, genetinių žirklių, galinčių pakeisti genetiką.

Tobulas žmogus: ateities vizija

GenetikaKas būtų tas tobulas žmogus? Ar genetiniai tyrimai tikrai leistų tokį padaryti? Atrodo, mokslinė fantastika šią temą gvildena vis dažniau, todėl vis daugiau atsiranda ir visokių filmų, knygų apie genetiškai tobulus žmones. Niekas negali paneigti, tokių nebus, niekas negali patvirtinti, kad bus. Visgi, tarptautiniai susitarimai dar labai daug dalykų draudžia daryti ir tirti, susijusių su genetika. Mat tobulas žmogus, visų pirma, neturi pažeisti moralės normų. Taip pat tyrimų metu negalima per daug eksperimentuoti su žmogaus rūšimi, genų mutacija, atsiradusi dėl eksperimentų, laikoma siaubingu dalyku. Tai tarsi šventas susitarimas – mes neturėtume keisti patys save.

Genetika be ligų

Skaityti toliau

Logotipų kūrimas – svarbus žingsnis kuriant savo verslą

LogotipaiNorintys susikurti sėkmingą verslą turi pasirūpinti nepriekaištinga įmonės reputacija, ir viskas prasideda nuo visai paprastų dalykų, tokių kaip logotipu kurimas. Nors neretai yra manoma, kad logotipą bus paprasta susikurti patiems, tačiau gana dažnais atvejais čia tenka susidurti su įvairiais sunkumais, ir rezultatas ne visada būna toks puikus, kokio yra tikimasi. Taigi, nieko nuostabaus, kad gana dažnais atvejais yra nusprendžiama kreiptis į specialistus, kurie gali padėti sukurti logotipą, ir rezultatai gali būti iš tiesų puikūs.

Visada yra palanku skirti šiek tiek laiko tinkamiausių paslaugos tiekėjų paieškai, ir svarbu įvertinti, kad tam tikros bendrovės teikiamos paslaugos tikrai puikiai pateisins jūsų lūkesčius. Galima pasidomėti, kokius specialistus gali rekomenduoti klientai, kuriems jau yra tekę pasinaudoti siūlomomis paslaugomis, ir tai gali padėti paprasčiau nuspręsti, kokia pasirinkimo galimybė gali būti pačia palankiausia. Įsitikinsite patys, kad įvairių puikiai įvertintų specialistų yra tikrai labai daug, tad iš jų galėsite išsirinkti pačius tinkamiausius paslaugų tiekėjus.

Skaityti toliau

Išsikrovus telefonui nesuskambėjo žadintuvas

Kartais krovikliai baterijoms nespėja laiku pakrauti telefono, ir šis išsijungia. Bene blogiausias scenarijus yra tada, kai telefonas išsikrauna tau prieš prabundant. Nors imk ir nusipirk iš http://www.varicom.lt kokį milžinišką telefonopakrovėją, kuris maitintų bateriją visą laiką, be sustojimo. Kiekvienas žmogus gali papasakoti savo istoriją apie tai, kaip krovikliai baterijoms nespėja pakrauti telefono, dėl to ryte nenuskamba žadintuvas, o tada nepavyksta atsikelti laiku ir nueiti kažkur, kur buvo būtina. Tačiau kodėl mums kartais nepavyksta susitvarkyti su tokiu įprastu ir kasdieniniu reiškiniu? Štai keletas pasvarstymų.

Neįkišame į elektros lizdą

Žadintuvas telefoneKartais žinome, kad telefonas išsikrauna, ir jo krovikliai baterijoms mėtosi kažkur po namus. Nors ir nesinori, bet tenka juos susirasti. Suradus įjungiame telefoną į pakrovėją. Ir štai, galva rami, atrodo, darbas padarytas. Dar patikriname, ar tikrai žadintuvas nustatytas. Tačiau čia slypi didelė apgaulė. Nes nebūtinai, tikrai nebūtinai mums taip gerai viskas pavyks, kad iš karto ir įkišime į elektrą tą savo varganą pakrovėją. Juk būna taip kartais, kad susiklosto, kad įkišame telefono pakrovėją į kokį nors prailgintoją. O kas gi ten per prailgintojas? Paaiškėja, kad kažkoks, net neįkištas į elektros lizdą. O kartais net ir į tą pakrovėją galime pamiršti įkišti. Atrodys, padarėme jau viską, ką galėjome, bet tai bus skaudi netiesa. Taigi, mes sau ramiai miegame, galvodami, kad mus saugo mūsų puikus telefonas, dabar besimaitinantis, o ryte mus pažadins. Prabundame po pietų ramūs ir pagaliau gerai išsimiegoję. Tik staiga suprantame – kodėl taip šviesu, jog net saulė iš kitos pusės šviečia? Griebiame telefoną pažiūrėti, kiek valandų – jis išjungtas.Nuvilnija per kūną baimė. Šauna mintis – kur aš turėjau ryte eiti? Kokia dabar diena? Nubėgame į virtuvę ir pažiūrime, koks laikas dega ant elektrinės viryklės. Suprantame, kad pramiegojome viską, o jeigu kažkas mūsų ieškojo – atsitrenkė tik į auksinį operatorės balsą, sakantį, jog telefonas yra išjungtas arba už ryšio zonos ribų…

Pamirštame, kad išsikrovė

Skaityti toliau

Mikroautobusų nuoma ir ne tik

MikroautobusaiKelionės – ne tik vienas didžiausių malonumų, bet ir kasdienybės procesas. Keliaujame kasdien – į darbą ir namo, į konferencijas, kitus miestus, šalis, komandiruotes, nuolatos judame iš taško A į tašką B. Akivaizdu, kad nuosavas transportas ne visada yra geriausias keliavimo būdas. Būtent todėl šiandien pakalbėsime apie kelias transporto priemonių nuomos paslaugas skirtinguose Lietuvos miestuose teikiančias įmones. Viena jų – mikroautobusu nuoma Klaipeda, kita – autobusu nuoma Vilniuje.

MB Minibusas – patogus keliavimas

Mažoji bendrija Minibusas yra tikras išsigelbėjimas keliaujantiems po Lietuvą ir už jos ribų, organizuojantiems darbo keliones, šeimos atostogas, bernvakarius, mergvakarius ar tiesiog ieškantiems transporto priemonės savo šventei. Nuomai siūlomi kokybiški mikroautobusai tinka tiek keliaujantiems laisvalaikio tikslais, tiek vykdantiems individualią veiklą, vežantiems prekes ar tiesiog ieškantiems patogios transporto priemonės. Pakankamai naujos ir techniškai tvarkingos transporto priemonės yra apdraustos KASKO draufimu, siūloma palanki nuomos kaina bei patogus keliavimo būdas neabejotinai suteikia daug daugiau privalumų už keliavimą individualiu transportu. O ką jau kalbėti apie kuro išlaidas, kurios, ypač keliaujant didesnėmis grupėmis, yra daug mažesnės. Mikroautobusų nuoma ypač populiari ieškantiems transporto tokioms šventėms kaip vestuvės. Ne nuostabu, kad nors atskiri individualūs ir prabangūs automobiliai suteikia solidumo įspūdį, tačiau nėra nieko linksmiau už vestuvių pulko keliavimą kartu, skambant puikiai muzikai. Nepriekaištinga nuomojamų mikroautobusų garso aparatūra ir patogios sėdynės užtikrina malonią ir nuotaikingą kelionę. Tokios šventinės kelionės mikroautobusais o ne, pavyzdžiui, limuzinais, vis populiarėja, todė, žinodami, kad šventė numatyta savaitgalį arba tiesiog žinodami tikslią jos datą, rezervuoti norimą transporto priemonę stenkitės iš anksto, kadangi savaitgaliais visų mikroautobusų paklausa ženkliai išauga. Reikalui esant, gali būti pasiūlyta transporto priemonės papuošimo paslauga, siūlomos vairuotojo paslaugos. Be viso to – toks šventinis keliavimas ir mikroautobusu nuoma Klaipeda yra pats ekonomiškiausias šventinio transporto variantas. Kiekvienoje nuomojamoje transporto priemonėje rasite įmontuotą navigaciją, kuri padės jums lengvai surasti kelionės tikslą. Numatydami, kad jums reikės nuomojamos transporto priemonės, visada galite kreiptis į mažosios bendrijos Minibusas konsultantus, išsakyti savo poreikius, numatomus kelionės tikslus, bent preliminariai įvardinti savo galimo kelionei skirti biudžeto dydį ir be abejonės konsultantas jums parinks optimaliausią sprendimą. Internetinėje mažosios bendrijos svetainėje yra išsamios taisyklės bei pačios nuomos paslaugos instrukcijos, kurias perskaitę susipažinsite su saugaus keliavimo reikalavimais ir netrukus galėsite naudotis paslauga. Vieini svarbiausių galimybės išsinuomoti mikroautobusą reikalavimų yra bent dviejų metų vairavimo stažas ir galiojantis vairuotojo pažymėjimas, galimybė sumokėti šimto keturiasdešimties eurų užstatą, ir, žinoma, būtinybė elgtis pagal visas kelių eismo taisykles ir nustatytus reikalavimus. Pabrėžiama, kad su mažosios bendrijos Minibusas nuomojamomis transporto priemonėmis galima vykti į kitas Europos Sąjungos šalis, bei ES nepriklausančias šalis, išskyrus Rusijos, Baltarusijos bei Ukrainos teritorijas.

Puikūs atsiliepimai apie Minibusas

Skaityti toliau