Menas gimsta ir iš senų auto dalių

Nors, iš pirmo žvilgsnio, autodalys niekaip negalėtų būti susijusios su menu ar kokiomis nors romantiškomis gyvenimo linijomis, tačiau sumanūs žmonės autodalis panaudoja ir meno tikslams. Štai, pasirodo, iš senų automobilio dalių galima pridaryti visokių keistų dalykų, tad visai neverta iškart visko nereikalingo seno išmesti.

Gamina automobilių modeliukus

AutodalysInternete paieškojus galima lengvai rasti pavyzdžių, kur autodalys yra tiesiog panaudotos mašinų modeliukams sukurti. Tame yra žavesio, kadangi dalys naudojamos sukurti tam, kame iš tiesų kadaise buvo. Tik skiriasi masteliai ir funkcionalumas. Automobilio dalys kažkada atliko tikrą funkciją mašinoje, o vėliau jos tampa tik žaliava muliažiniams modeliukams pagaminti. Pavyzdžiui, gali būti pagamintas mažas traktoriukas, o gal lengvasis automobilis. Tereikia daug autodalių ir fantazijos. Paprastai tokie modeliukai yra labai sunkūs, kadangi jie pagaminti tiesiog iš metalo. Lengvesni bus tik patys mažiausi. Jų galima ir įsigyti iš meistrų menininkų, mėgstančių gaminti šias mašinėles. Kita vertus, smagu ir patiems pabandyti. Tad neišmeskite senų dalių, jeigu turite menininko gyslelę. Šaltais žiemos vakarais galėsite gaminti kažką iš mašinos detalių.

Gamina baldus iš dalių

Kiti kūrėjai netgi iš auto dalių gamina baldus. Pavyzdžiui, plokščią dailų metalinį stalelį. Žinoma, tiks ne kiekviename interjere, o jeigu jau tokį kur nors ir pasidėsite, tai jam ir teks visas kambario dėmesys. Ką dar galima iš baldų pasigaminti? Įmanoma pasidaryti paprastas pakabinamas lentynas, tačiau reikės daugiau pamąstyti, kaip viską sutvirtinsite. Mat, jeigu kažką negerai padarysite, tai lentynai subyrėjus, didelis svoris kris iš viršaus ir galės ką nors pakeliui sunaikinti. Aišku, tas pats galioja kuriant bet kurį daiktą iš senų auto dalių. Iš kur atsiranda grožis kuriant daiktus iš autodalių? Veikiausiai jis pirmiausia gimsta ten, kur atsiranda ritmas formų atsikartojime. Pavyzdžiui, puikiai atrodo visi krumpliaračiai, veržlės, varžtai, radiatoriaus lentelės. Taip pat gražiai lenktis formomis gali įvairūs vamzdeliai. Čia ir gimsta grožis.

Kas iš tiesų nutinka su senomis auto dalimis

Dažniausiai žmonės senas autodalis parduoda. Paprastai priduodama iškart visa mašina į vadinamąjį šrotą. O tada vyksta dalių rūšiavimas. Geras dalis galima grąžinti į rinką ir jas pardavinėti internete, tuo užsiima specialios firmos. Blogas dalis rūšiuojama kaip metalo laužas ir jos keliauja į savo metalo krūvas. Šios vėliau bus perdirbtos, išlydytos, panaudotos antrinei gamybai ir atgims naujais dalykais.

Palikite atsiliepimą