Minkšti baldai iš Ditre Italia sužavėjo pasaulį

Salono Ail Design atstovaujamas gamintojas Ditre Italia šiuo metu yra bene žinomiausias itališkų minkštų baldų brendas visame pasaulyje. Sunku patikėti, bet dar visai neseniai, maždaug 15 metų atgal, ši nuostabi italų kompanija nors ir specializavosi sofų bei fotelių gamyboje, buvo žinoma tik Italijos rinkai. Tokia anuomet buvo šio dizaineriškų baldų fabriko politika.

Viskas pasikeitė kai kompanijos vadovai iškėlė super ambicingą tikslą užkariauti ne tik Europos, bet ir viso pasaulio rinkas dizaineriškų minkštų baldų sektoriuje. Nuo to laiko gamintojas pradėjo kurti tik išskirtiniausius minkštų kampų ir sofų modelius, kurie kaipmat surado kelią į gero stiliaus ir protingų kainų gerbėjų širdis.

Išskirtinę, pilną ir naujausią Ditre Italia kolekciją Jūs galite pamatyti Ail Design puslapyje, skyriuje minkšti baldai www.aildesign.lt/minksti-baldai

Savo tikslams įgyvendinti kompanija iš pagrindų pakeitė savo kolekciją. Galima sakyti, kad nuo senosios tiesiog neliko nieko. Tradicinio, kiek konservatyvaus itališko stiliaus minkštus baldus pakeitė ultra šiuolaikiški, ištaigingi nauji 2-viečių, 3-viečių arba kampinių sofų modeliai, o juos papildė madingi dizaineriški foteliai suprojektuoti pagal paskutines baldų mados sroves.

Minkšti baldai

Kompanijos minkštų baldų linija tiesiog nustebino savo modelių įvairove. Lengvos sofos ant metalinių ar medinių kojelių, labiau tradiciniai modeliai su stambesniom ranktūrių ir sėdimų pagalvių apimtim, gilesnės sofos žmonėms mėgstantiems pusiau gulimą poziciją prie televizoriaus arba skaitymui. Čia lengvai gali rasti pasirinkimą net ir įnoringiausi klientai.

Gamintojas ne tik turėjo ambicingų planų, bet ir žinojo kaip juos pasiekti.

Ditre Italia minkštų baldų katalogą vis pildė ir kiti baldai reikalingi prašmatniai svetainės zonai: akcentiniai ir žurnaliniai staliukai, įdomaus dizaino šviestuvai, prabangūs kilimai.

Šiuo metu Ditre Italia, be minkštų baldų ir aksesuarų, gali pasididžiuoti ir unikalia, itin konkurencinga lovų kolekcija. Lovos nuo minimalistinio iki nuosaikaus klasikinio stiliaus pasiruošusios papuošti Jūsų namus.

Gamintojas siekia į save atkreipti dėmesį visais įmanomais būdais. Ditre Italia kokybę ir gerą pasiūlą suvokia ne tik kaip modernią kolekciją, bet ir pro siūlomų prabangiausių apmušalų minkštiems baldams prizmę.

Tokius vienetinius ir brangius gobelenus bei natūralias odas savo minkštiems baldams aprengti siūlo tik gerokai brangesni gamintojo konkurentai. Tai ir yra idealus kainos-kokybės santykis, šia kryptimi ir toliau nori žengti kompanija.

Ditre Italia siūlomus galelenus ir odas, kaip be abejo ir baldus, verta pamatyti, pačiupinėti, išbandyti gyvai. Sodrios, solidžios spalvos, minkšta ir tuo pat metu tvirta audinių tekstūra, šiuo metu staiga į madą grįžęs veliūras. Čia įmanoma aptikti visko.

Vieną esminių pozicijų baldų apmušalų srytyje užima gamintojo siūloma sendinta vintažinė oda. Tokio kokybiškumo itališki minkšti baldai gerai tinka ir minimalistiniam, ir klasikiniam interjerui, juk dominuojančios pilkos, rusvos spalvos dera su skirtingos stilistikos baldais.

Ditre Italia vadovai teigia, kad gera sofa netgi gali pakeisti Jūsų gyvenimą.

Kviečiame apsilankyti ir patiems įsitikinti.

Palikite atsiliepimą