Amber City naujos statybos projektas Vilniuje augantiems klientų poreikiams

Amber CityNekilnojamojo turto lyderiai pripažįsta, kad norint išlikti dominuojančiais NT rinkoje, būtina atsigręžti į nuolatos augančius klientų poreikius. Namai nebėra vien tik stogas virš galvos – pirkėjai ieško komfortiškos, estetiškai patrauklios ir saugios gyvenamosios aplinkos. Šiuolaikiškas Amber City naujos statybos projektas Vilniuje orientuotas į griežtėjančius pirkėjų reikalavimus – modernus būstas užtikrina jaukų ir patogų gyvenimą saugioje ir racionaliai išplanuotoje aplinkoje.

Jauki gyvenvietė ir saugi kaimynystė

Suprasdami miesto gyventojų poreikį ieškoti privatumo, Amber City projekto vystytojai siūlo mėgautis uždaros gyvenvietės didmiestyje privalumais. Naujos statybos namai išsidėstę aplink erdvų vidinį kiemą, kuriame malonu ne tik leisti laiką su vaikais ar artimaisiais, bet ir mėgautis ramiu laisvalaikiu – čia įrengtos poilsio zonos su iškylų vietomis ir lauko treniruokliais. Gyventojų patogumui kieme stovi jaukios pavėsinės, akis džiugina kiemo baseinas, vaikus lavina saugios žaidimų aikštelės. Namai apsupti apželdinta aplinka, čia įrengti ir pasivaikščiojimų bei dviračių takai. Rūpinantis asmens saugumu, visa teritorija stebima moderniomis vaizdo kameromis, būstą saugo rakinamos laiptinės su telefonspynėmis, aukštos saugumo klasės lauko durys. Siekiant mažinti aktualias transporto stovėjimo problemas, Amber City projekte įrengta dviejų aukštų požeminė stovėjimo aikštelė ir erdvios antžeminės vietos.

Amber City projekto išskirtinumas

Svarbiausi projekto privalumai yra patogi lokacijos vieta (šalia viešojo transporto stotelės, patogus susisiekimas su miestu tiek viešuoju, tiek nuosavu automobiliu), racionalus butų išplanavimas (virtuvės nišose, vietos sieninėms spintoms, atskiri tamsūs kambariukai, kiekvienas butas turi erdvų balkoną arba terasą), kokybiška namo statyba (A klasę atitinkantys 6 kamerų langai, silikatinių plytų mūras, klinkerio apdaila). Visi butai parduodami tiek dalinės, tiek pilnos apdailos. Tai reiškia, kad pasirinkę būstą su pilnu įrengimu, į naujuosius namus galėsite įsikelti kur kas greičiau. Rinkitės butą Ambercity projekte, nevaržydami savo poreikių – profesionalūs dizaineriai siūlo net kelis būsto įrengimo variantus. Jei abejojate dėl savo sprendimo, būsto įrengimo, jo dydžio ar kitų techninių dalykų (pvz., nežinote, kelių kambarių butą rinktis), pasitarkite su NT brokeriais ar nekilnojamojo turto vystytojais.

Palikite atsiliepimą