Ką nusipirksi už didžiausią greitąjį kreditą

PaskolosPenki tūkstančiai eurų – tokią sumą gali suteikti credit24 paskolos skolinantis internetu. Panašią sumą gali suteikti kaip maksimalią ir kitos greitųjų kreditų teikimo bendrovės, nors iš tiesų sumos vis tiek visada yra panašios. Ką galima gauti už tokią maksimalią kredito sumą? Gerą laiką ar tiesiog gerą progą investuoti?

Atostogas ir gerą laiką

Nors kreditų bendrovės ir skolina atsakingai sumas, prieš tai kruopščiai įvertina, kokios yra skolininko galimybės grąžinti, bet visgi tai, kur tie pinigai bus praleisti, lieka tik paties žmogaus reikalu. Taigi, kas bus nupirkta už tokius pinigus – kiekvieno asmens atsakymas bus skirtingas. Nebus labai gudru skolintis atostogoms ir geram laikui, tačiau visada buvo ir bus tokių žmonių, kurie paskolą suvoks kaip savotišką taupymą. Paprastai atostogoms mes pasitaupome iš anksto, tada atostogaujame ir tuos pinigus išleidžiame. O čia situacija bus truputį kitokia, kadangi mes įsivaizduosime, kad tas atostogas tiesiog grafike perkelsime į priekį. Pirma atostogauji, tada taupai. Deja, daug kam tai atrodo rizikinga. Kadangi jeigu normaliu būdu nepavyktų susitaupyti atostogoms, tu tiesiog neatostogautum. O jeigu atostogauji, o paskui skoliniesi ir nepavyksta sutaupyti paskolos grąžinimui – čia tai tikrai gali prasidėti nemenki sąžinės priekaištai.

Namą ir sklypą

Kartais credit24 paskolos gali būti panaudotos būsto ir sklypo pirkimui. Jeigu paprastai esame įpratę, kad būstą turi pirkti su paskola iš banko, sumokėti didžiausias sumas, tai su kreditais iš interneto viskas truks trumpiau. Maksimali suma suteikia galimybę nusipirkti sklypą be namą kur nors netikėtoje vietoje, kaime, netoli ežero. Dabar nekilnojamasis turtas, esantis toli nuo Vilniaus, kainuoja ne tiek ir daug. Taigi, visada galima sau leisti tiesiog už 5000 eurų nusipirkti malonią sodybą gamtos apsuptyje, o kreditą grąžinti per porą metų, o ne per visą gyvenimą, kaip kad būtų su didžiule būsto paskola.

Automobilį

Dirbantiems ir turintiems pajamas kreditoriai skolina atsakingai. Tokie žmonės gali norėti ir nusipirkti brangesnį pirkinį. Pavyzdžiui, geresnę mašiną, automobilį. Tai pirkinys, kuris neabejotinai išliks vertingas ir po kurio laiko nuo pirkimo. Taigi, nusipirkus automobilį nereikia bijoti, kad tie pinigai dingo. Už 5 tūkstančius eurų tikrai gali nusipirkti visai neblogai atrodantį, gerai važiuojantį ir gana gražų automobilį, su kuriuo galėsi ir važiuoti į darbą, ir vaikus į darželius suvežioti, ir drąsiai, nebijant, kad suges, keliauti į užsienį.

Palikite atsiliepimą