Mikroautobusų nuoma ir ne tik

MikroautobusaiKelionės – ne tik vienas didžiausių malonumų, bet ir kasdienybės procesas. Keliaujame kasdien – į darbą ir namo, į konferencijas, kitus miestus, šalis, komandiruotes, nuolatos judame iš taško A į tašką B. Akivaizdu, kad nuosavas transportas ne visada yra geriausias keliavimo būdas. Būtent todėl šiandien pakalbėsime apie kelias transporto priemonių nuomos paslaugas skirtinguose Lietuvos miestuose teikiančias įmones. Viena jų – mikroautobusu nuoma Klaipeda, kita – autobusu nuoma Vilniuje.

MB Minibusas – patogus keliavimas

Mažoji bendrija Minibusas yra tikras išsigelbėjimas keliaujantiems po Lietuvą ir už jos ribų, organizuojantiems darbo keliones, šeimos atostogas, bernvakarius, mergvakarius ar tiesiog ieškantiems transporto priemonės savo šventei. Nuomai siūlomi kokybiški mikroautobusai tinka tiek keliaujantiems laisvalaikio tikslais, tiek vykdantiems individualią veiklą, vežantiems prekes ar tiesiog ieškantiems patogios transporto priemonės. Pakankamai naujos ir techniškai tvarkingos transporto priemonės yra apdraustos KASKO draufimu, siūloma palanki nuomos kaina bei patogus keliavimo būdas neabejotinai suteikia daug daugiau privalumų už keliavimą individualiu transportu. O ką jau kalbėti apie kuro išlaidas, kurios, ypač keliaujant didesnėmis grupėmis, yra daug mažesnės. Mikroautobusų nuoma ypač populiari ieškantiems transporto tokioms šventėms kaip vestuvės. Ne nuostabu, kad nors atskiri individualūs ir prabangūs automobiliai suteikia solidumo įspūdį, tačiau nėra nieko linksmiau už vestuvių pulko keliavimą kartu, skambant puikiai muzikai. Nepriekaištinga nuomojamų mikroautobusų garso aparatūra ir patogios sėdynės užtikrina malonią ir nuotaikingą kelionę. Tokios šventinės kelionės mikroautobusais o ne, pavyzdžiui, limuzinais, vis populiarėja, todė, žinodami, kad šventė numatyta savaitgalį arba tiesiog žinodami tikslią jos datą, rezervuoti norimą transporto priemonę stenkitės iš anksto, kadangi savaitgaliais visų mikroautobusų paklausa ženkliai išauga. Reikalui esant, gali būti pasiūlyta transporto priemonės papuošimo paslauga, siūlomos vairuotojo paslaugos. Be viso to – toks šventinis keliavimas ir mikroautobusu nuoma Klaipeda yra pats ekonomiškiausias šventinio transporto variantas. Kiekvienoje nuomojamoje transporto priemonėje rasite įmontuotą navigaciją, kuri padės jums lengvai surasti kelionės tikslą. Numatydami, kad jums reikės nuomojamos transporto priemonės, visada galite kreiptis į mažosios bendrijos Minibusas konsultantus, išsakyti savo poreikius, numatomus kelionės tikslus, bent preliminariai įvardinti savo galimo kelionei skirti biudžeto dydį ir be abejonės konsultantas jums parinks optimaliausią sprendimą. Internetinėje mažosios bendrijos svetainėje yra išsamios taisyklės bei pačios nuomos paslaugos instrukcijos, kurias perskaitę susipažinsite su saugaus keliavimo reikalavimais ir netrukus galėsite naudotis paslauga. Vieini svarbiausių galimybės išsinuomoti mikroautobusą reikalavimų yra bent dviejų metų vairavimo stažas ir galiojantis vairuotojo pažymėjimas, galimybė sumokėti šimto keturiasdešimties eurų užstatą, ir, žinoma, būtinybė elgtis pagal visas kelių eismo taisykles ir nustatytus reikalavimus. Pabrėžiama, kad su mažosios bendrijos Minibusas nuomojamomis transporto priemonėmis galima vykti į kitas Europos Sąjungos šalis, bei ES nepriklausančias šalis, išskyrus Rusijos, Baltarusijos bei Ukrainos teritorijas.

Puikūs atsiliepimai apie Minibusas

Vaidas su šeima po Lietuvą keliauja kiekvienais metais. Anksčiau klaipėdietis visada keliaudavo savo nuosavu automobiliu, tačiau su laiku ėmė pastebėti, kad toks keliavimo būdas ne visada ekonimiškas, be to važiuojant ilgas distancijas nežinomomis vietovėmis ypač pastebimas automobilio nusidėvėjimas. Atradęs mažąją bendriją Minibusas, Vaidas dar nei karto nepasigailėjo. Nuomai siūlomos transporto priemonės – švarios, patogios, saugios, į jas be vargo telpa visa šeima, važiuojant galima mėgautis puikia muzika bei patogiu mikroautobuso salonu. Vyras nesunkiai įvertino, kad toks keliavimo būdas yra daug efektyvesnis ir ekonomiškesnis nei keliavimas nuosavu automobiliu. Autobusų nuoma Vilniuje teikiama taip pat puikios įmonės Auto Transa, tačiau apie ją pakalbėsime kitame straipsnyje.

Palikite atsiliepimą