Svorio metimas – skaičiuojant kalorijas

Jeigu nori sulieknėti – pirmiausias pirkinys turi būti svarstykles internetu. Tą žino kiekviena moteris, kuri stengiasi prisižiūrėti savo figūrą. Šios paprastos taisyklės tiesiog leidžia kiekvienai moteriai išlaikyti gražią figūrą, ir jei tokios norite, tai galite ją ir turėti. Štai kelių moterų naujausi pirkiniai – puikios svarstykles internetu. Ir šios moterys pasakoja, kokios dietos jos laikysis, kaip skaičiuos kalorijas tam, kad atsisakytų antsvorio.

700 kcal dieta

Apie svarstyklesJurgita nori būti manekene, todėl jai labai svarbu dieta, su kuria galėtų visiškai atsikratyti riebalų. „Modelių pasaulis tikrai labai žiaurus. Merginos net neįsivaizduoja, kaip kartais reikia stengtis. Iš esmės, alkį kaip jausmą galima pakęsti. Na, mes tai traktuojame tiesiog kaip paprastą fizinį jausmą, kuris nedaro daug bėdos. Tam tikri raumenų sutraukinėjimai panaikina skrandžio gurgimo garsą, be to, galima gerti vandenį. Plius, visada yra ir tas dalykas, kad galima tiesiog palaukti, kada pavalgysi, arba mėgautis labai mažu kiekiu maisto. Na, čia tik valios reikalas. Tačiau badavimo blogybė ta, kad ima pašlyti sveikata. Jeigu darosi labai silpna, nebegali paeiti kaip modelis tuo takeliu. Todėl 700 kcal dieta ir yra labai gera, siekiant apsidrausti nuo visiško badavimo. Patikėkite, svarstyklės tikrai rodys tiek, kiek jums reikia, jeigu jos laikysitės“, – sako manekenė.

1200 kcal dieta

Agnė sako, kad tokios dietos laikytis ją paskatino vienas interneto tinklapis. „Pamačiau, kaip merginos internete džiaugiasi tarpusavy, dalijasi viena su kita pasiekimais, jos kaip tik ir laikėsi šios dietos. Visada buvau mažutė ir apvalutė, o pagimdžiusi vaikus šiek tiek palieknėjau. Tai suteikė stimulą dar labiau suplonėti ir būti tokia, kokia tikrai noriu būti. Antsvoris ir amžiaus priduoda, o taip norisi būti tokiai tiesiog mažai ir sportiškai mamytei. Taigi, dėl to ir ši dieta yra, kad būtų galima optimizuoti svorį. Manau, kad per mėnesį turėtų nukristi apie 5 kilogramus, o tai tikrai nemažai. Pavasarį turėčiau švytėti“, – sako Agnė.

1500 kcal dieta

Dovilė teigia, kad jai tokia dieta reikalinga tam, kad išlaikytų norimą svorį. „Prieš tai laikiausi labai griežtos dietos ir svarstyklės pagaliau ėmė rodyti tai, ką noriu matyti. Bet dabar laukia antrasis iššūkis – tą svorį išlaikyti tokį, kokio aš noriu. Dėl to pradžiai tiesiog tokiu būdu skaičiuosiu kalorijas“, – sako moteris, kuri dabar pratinasi prie sveiko gyvenimo būdo.

Palikite atsiliepimą