Kaip prižiūrėti dantų implantus?

Dantų implantų profesionali priežiūraJeigu netekote nuosavų dantų – nereikia galvoti, kad visas jūsų gyvenimas yra baigtas. Šiuolaikinė medicina yra pasiruošusi išspręsti net ir pačias sudėtingiausias procedūras, o implantavimas palyginus nėra neįveikiamas. Susigrąžinti dantis gali kiekvienas, kuris tik jaučia, kad gyvenimas be jų gali būti nepakenčiamas. Svarbiausia, kad Lietuvoje yra labai daug klinikų, kurios siūlo tokias paslaugas, tad nesunkiai atrasite tai, kas finansiškai jums tinka labiausiai. Dantų implantai – puiki išeitis susigrąžinti nuostabią šypseną.

Geras savo srities profesionalas jums detaliai paaiškins, kaip viskas bus atliekama, kaip pasiruošti procedūrai ir tuo pačiu kaip elgtis tuomet, kai ji jau yra baigta. Galima drąsiai sakyti, kad dantu implantacija primena realius dantis, tad dažniausiai ir jų priežiūra yra labai elementari bei įprasta.

Kaip elgtis po dantų implantacijos?

Gydytojas jums viską detaliai paaiškins, tačiau tuo pat informaciją pateikiame ir mes. Kuo labiau dantis prižiūrėsite, tuo tikresni galėsite būti, kad gautas rezultatas tenkina jūsų poreikius ir dantys ilgai bei sėkmingai tarnaus.

  1. Po procedūros rekomenduojame ant žando laikyti maišiukus su ledu. Tokiu atveju patinimas kur kas greičiau dings. Kartais ledą prie žando gali tekti laikyti net ir kelias valandas bei ilgiau. Svarbiausia bent kiek sumažinti patinimą ir tuo pačiu nuraminti vietą, kurioje buvo atliekamas implantavimas.
  2. Bent kelias valandas po implantavimo nerekomenduojame gerti, valgyti, eiti ten kur yra labai karšta arba šalta. Apskritai, jeigu leidžia galimybės, reikėtų eiti namo ir ramiai pagulėti. Tuomet organizmas kur kas greičiau atsigaus.
  3. Gydytojas jums skirs vaistus, kuriuos reikia gerti konkretų laiko tarpą. Būtinai naudokitės jo nurodymais ir gerkite taip ir tiek, kiek yra nurodyta. Jeigu jaučiatės labai nemaloniai, didėja temperatūra ar panašiai – tokiu atveju skubiai kreipkitės į savo chirurgą, kuris paaiškins, ką galite tokiu metu daryti.
  4. Kuomet viskas užgis – implantų priežiūra yra lygiai tokia pati, kaip ir įprastų dantų. Tai reiškia, kad reikia valyti dantis du kartus per dieną, taip pat naudoti burnos skalavimo skystį bei panašiai. Nepamirškite kad ir implantų naudojimosi trukmė bus tolygi, kaip juos prižiūrėsite.
  5. Dažnai implantologas rekomenduojame ir skalavimo skystį, kurį reikia vartoti kelias savaites po atliktos procedūros. Svarbiausia yra daryti viską taip, kaip gydytojas rekomendavo. Tokiu atveju greitai nustosite justi nemalonų jausmą ir galėsite džiaugtis savo dantukais.

Dantų implantai gali būti Jūsų galimybė vėl susigrąžinti nuostabią šypseną. Nors šiuo metu egzistuoja ne vienas būdas įsigyti dantis, visgi, dantų implantacija pristatoma kaip pats geriausias ir efektyviausias. Paprasčiausiai jis labiausiai primena natūralius dantis ir daugelis žmonių net nežinos, kad esate su implantais.

Dantų implantai nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros. Valykite juos lygiai taip pat kaip ir įprastus dantis ir ilgą laiką galėsite džiaugtis puikiai funkcionuojančia burnos ertme. Sakoma, kad dantų implantai sėkmingai jums tarnaus iki pat žmogaus gyvenimo pabaigos. Taigi, jokių problemų ir jokio galvojimo apie tai, kad esate su dirbtiniais dantimis. Paprasčiausiai, viskas taip, kaip ir turėtų būti. Džiuginkite aplinkinius savo šypsena.

Palikite atsiliepimą