Umaras.lt – ilgaamžis gamintojas nebijantis iššūkių

UmarasJei reikėtų kalbėti apie lietuvišką verslą, išlaikiusį laiko išbandymus, UAB „Umaras“ turėtų atsidurti jūsų akiratyje. Įmonė įkurta dar 1993 metais ir jau už kelerių metų švęsianti savo veiklos trisdešimtmetį sėkmingai išgyveno pasaulines finansų krizes ir kitas negandas, suteikia darbo vietas beveik 200 darbuotojų ir neturi jokių problemų eksportuodama Lietuvoje pagamintą produkciją į užsienį. Visi norintys artimiau susipažinti su tuo, ką daro ši ilgametę patirtį turinti lietuviška įmonė, tai padaryti gali jų internetinėje svetainėje adresu http://www.umaras.lt/.

Pagrindinė veikla – polietileno plėvelių gamyba

Veiklos pradžioje UAB „Umaras“ atrodė visai kitaip, nei atrodo šiomis dienomis ir iš esmės pakeitė savo veiklos principus. Jei tik startavusi įmonė užsiėmė išskirtinai prekyba žaliavomis, tai šiomis dienomis tai yra visiškai gamybinė kompanija. Prekybininkams ir kitam verslui paslaugas teikianti įmonė gali pagaminti įvairius gaminius iš polietileno pagal individualius užsakymus – pakuotes, plėveles ir t.t.

UAB „Umaras“ gamina pakuotes pramonei, t.y. įvairias talpas, pvz. durpėms, butelinius maišus, pakavimo plėvelę. Taip pat aprūpinama ir maisto pramonė, kuriai „Umaras“ tiekia plėveles skirtas užšaldymui, vakuuminius maišelius, pakuotes pienui. Dar vienas segmentas, sudarantis reikšmingą UAB „Umaras“ produkcijos dalį yra statybų sektorius ir žemės ūkis. Statybos būtų neįmanomos be antiradoninės izoliacinės plėvelės, kuri apsaugo pastatus nuo iš žemės gelmių besiskverbiančių nuodingų radono dujų, pastatų izoliacija gerokai suprastėtų be garo izoliacinės plėvelės, naudojamos šlaitinių stogų ir sienų garo izoliacijai. Na o žemės ūkis tikriausiai neįsivaizduojamas be šiltnaminės plėvelės, kurios dėka daržo gėrybėmis galime džiaugtis kur kas anksčiau pavasarį ir kur kas vėliau rudenį.

Raktas į sėkmę – gebėjimas prisitaikyti

Šiais laikais, visiems verslams, o ypač gamybiniams, yra itin sunku konkuruoti su pigesne produkcija iš kitų šalių. Kadangi pasaulis tapo labai mažu, siuntos vos per keletą dienų gali apskrieti visą pasaulį, nebėra tokio dalyko kaip vietinė rinka – visa rinka tapo globali. Ne paslaptis, jog daugelis verslininkų susiduria su didžiule konkurencija iš Kinijos ir kitų tolimųjų rytų valstybių, kuriose darbo jėga yra itin pigi ir kurių gamintojai sugeba pasiūlyti neįtikėtinai žemas kainas.

Siekiant išsilaikyti šiuolaikinėje rinkoje, kiekviena įmonė turėtų turėti labai lankstų požiūrį į problemas. Būtent ši savybė ir padėjo išgyventi „Umarui“ kurie prisitaiko prie kiekvieno iš savo klientų poreikių ir geba konkuruoti su visais – net ir tokios pačios produkcijos gamintojais iš Kinijos.

Palikite atsiliepimą