Patarimai lengvesniam baldų surinkimui

GETFIXTikriausiai jau esate girdėję apie GETFIX – tai patogus tinklapis, kuriame galite užsisakyti meistrų paslaugas net neišeidami iš namų. Nesvarbu kokios pagalvos jums reikėtų – santechnikos, elektros darbų, baldų surinkimo ar tiesiog konsultacijos, GETFIX meistrai visuomet pasiruošę jums padėti.

Tiesa, profesionalų pagalbos reikia ne visuomet. Tikrai egzistuoja užduotys, kurias galite atlikti patys ir sutaupyti šiek tiek pinigų. Žinoma, per daug sudėtingi darbai gali būti neįkandamas riešutas, todėl turėtumėte labai gerai įvertinti savo galimybes ir žinias. Darbų susijusių su elektros instaliacija namuose tikrai nerekomenduojame atlikti patiems, tačiau tokia užduotis kaip baldų surinkimas gali būti įkandama visiems. Tad jei turite bent menkiausius įgūdžius ir noro tai padaryti, kviečiame susipažinti su keletu patarimų, kurių pagalba baldų surinkimas turėtų tapti vienais juokais.

Svarbiausia – pasiruošimas

Kad ir kaip bebūtų keista, žmonės dažnai pamiršta pačius paprasčiausius ir elementariausius žingsnius. Tad visų pirma tiesiog pamatuokite savo kambarį ir konkrečiai tas vietas, kuriose planuojate statyti surinktus baldus. Tai gali sutaupyti jums labai daug laiko. Nepamirškite, jog pačiam baldų surinkimui taip pat reikia vietos, todėl pasiruoškite erdvės, kitu atveju gali tekti dirbti labai nepatogiai ir ženkliai ilgiau.

Kitas svarbus akcentas – transportavimas. Susiplanuokite kaip atsigabensite baldus iki savo buto ar namo.

Skaitykite instrukcijas

Jei nusipirksite baldus kuriuos dar reikia surinkti, ten taip pat rasite ir surinkimo instrukcijas. Daug žmonių į instrukcijas numoja ranka, nors taip daryti tikrai nevertėtų. Instrukcijos dažniausiai būna išsamus paaiškinimas, ką ir po ko reikėtų daryti, kokius įrankius naudoti. Jei instrukcijos yra profesionalios, baldų surinkimas tampa vienu juoku – tai tarsi dėlioti dėlionę.

Pasiruoškite įrankius

Nors dažnai prie baldų komplektų būna pridėta ir jų surinkimui būtini įrankiai, pasitaiko tokių atvejų, kai reikia turėti ir savo, papildomų įrankių. Kokių įrankių gali prireikti surinkinėjant baldus? Visų pirma tai yra atsuktuvas ir įvairios galvutės. Galite pirkti daug įvairių atsuktuvų (PH, PZ, TX, HX) ir t.t., arba tiesiog nusipirkti vieną atsuktuvą su magnetiniu antgalių laikikliu ir papildomus antgalius – taip bus ne tik pigiau, bet ir užims mažiau vietos. Taip pat rekomenduojama turėti bent jau einamiausius raktų dydžius. Nepamaišytų ir kompaktiškos replytės. Jei ketinate surinkinėti didelį kiekį baldų, jums tikrai praverstų ir akumuliatorinis suktuvas, kuris paspartins darbus ir leis jūsų rankoms pailsėti nuo nuolatinio sukimo.

Palikite atsiliepimą