Kaip sutaupyti įsirenginėjant naujus namus?

Namu pridavimaiApsilankę tinklapyje https://www.namupridavimas.lt galite rasti įkainius paslaugų, kurių jums reikės norint priduoti ir priregistruoti savo naujai pastatytą namą nekilnojamojo turto registre. Tai tarsi priminimas, jog išlaidos tikrai nesibaigia, kai baigiasi namo statybos. Statinių kadastriniai matavimai taip pat kainuoja pinigus, todėl turėkite visa tai omenyje.

Šiais laikais vis daugiau ir daugiau žmonių nori iškeisti butą į nuosavą namą, tačiau padaryti tai gali kainuoti kur kas brangiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jei turite ribotą biudžetą, tačiau vis tiek svajojate persikelti į savus namus, turėti savo veją ar sodą, rekomenduojame peržiūrėti šiuos žingsnius, kurie padės jums sutaupyti pinigų ir galbūt pasistatyti kokybiškesnį namą.

Nepirkite paruošto produkto

Tikriausiai didžiausia klaida kokią galite padaryti, tai nusipirkti namus, kurie jau yra pastatyti ir įrengti. Žinoma, tai atrodo kaip labai patrauklus variantas, nes galėsite įsikelti gyventi nedelsiant. Kaip bebūtų, tokiu atveju jūs rizikuojate gerokai permokėti. Be to, dauguma nekilnojamojo turto vystytojų labai taupo statybų sąskaita. Tai reiškia, kad po kelių metų gali išlysti įvairių statybos brokų, kuriuos taisyti teks jau savomis lėšomis.

Vietoje to, bus daug pigiau ir kokybiškiau, jei visą statybų procesą organizuosite ir valdysite patys. Žinoma, toks procesas reikalauja tam tikrų žinių ir pasiruošimo, bet jūs prieš save turite itin galingą įrankį – internetą. Internete gausu informacijos, kuria vadovaudamiesi galėsite susistyguoti visus procesus.

Visų pirma jums reikės, kad būtų atlikti statinių kadastriniai matavimai, žemės sklypo matavimas, reljefo įvertinimas ir t.t. Tuomet galėsite kreiptis į architektą, ar tiesiog nusipirkti jau paruoštą ir patvirtintą namo projektą. Pradėjus realius statybos darbus taip pat rekomenduotina dirbti etapais ir pačiam akylai prižiūrėti kokybę.

Tarkime, pradžioje reikia išlieti pamatus. Vadinasi susirandate savo srities profesionalus, kurie gali atlikti šį darbą, supažindinate juos su užduotimi ir sutariate dėl konkrečių terminų ir garantijų. Tokį patį procesą galima kartoti atliekant visus statybos darbus, iki pat raktelių pridavimo. Be abejonės, tokiu principu statomo namo statybos gali labai užsitęsti, tačiau yra ir savų pliusų – jūs greičiausiai sutaupysite pinigų ir turėsite kokybiškesnį namą.

Kaip bebūtų, per daug nusipiginti ir taupyti ten, kur nederėtų, tikrai nereikia. Nekokybiškos statybinės medžiagos ar nekvalifikuoti meistrai, kainuojantys pigiau, galų gale gali pridaryti daug nuostolių ir iš tiesų kainuoti daugiau. Todėl reikia paskaičiuoti visus už ir prieš dar prieš pradedant darbus.

Palikite atsiliepimą