Faktoringas ir verslo paskola – ar jums to reikia?

Kartais įmonės savo klientams išrašo sąskaitas už prekes ar paslaugas su atidėjimu. Tai reiškia, kad klientas ne iš karto sumoka. Jeigu įmonė nori išsaugoti ir savo klientą, kuris negali iš karto sumokėti, ir kartu jai reikalingi pinigai naujų prekių užsakymui, yra išeitis. Tai faktoringas – sąskaitų finansavimas.

Kokios faktoringo suteikimo sąlygos?

UAB „Noviti“ suteikia sąskaitų finansavimą labai palankiomis sąlygomis. Finansuojama iki 100 procentų sąskaitų sumos. Bendra suma gali siekti iki 20 000 eurų. Faktoringas galimas ir įmonėms, kurios neseniai įsikūrė ar gyvuoja vos kelias dienas. Tam nereikia jokio užstato, o sąskaitos apmokamos vos per 8 darbo valandas.

Kai užpildoma paraiška sąskaitų finansavimui, klientui sukuriama vartotojo paskyra. „Noviti“ darbuotojai, įvertinę paraišką, susisiekia su paraiškos teikėju per 8 darbo valandas ir pateikia geriausią pasiūlymą. Paskui pasirašoma sutartis per vartotojo paskyrą mobiliuoju parašu ar „Smart-ID“ programėle. Taigi, nereikia keliauti į biurą, taip sutaupomas laikas. Po sutarties pasirašymo, kliento sąskaitos finansuojamos per 2 valandas.

Įmonei naudingas faktoringas, jeigu reikia iš karto pinigų už parduotas prekes, paslaugas. Juos galima tuoj pat investuoti, „įdarbinti“, įsigyti naujų prekių.

Jei trūksta pinigų įmonės vystymui, pravers verslo paskola

Jeigu trūksta finansų verslo plėtrai ar gerai pradžiai, UAB „Noviti“ taip pat gali padėti. Suteikta verslo paskola iki 20 000 eurų leis įgyvendinti visus sumanymus ir ateities planus kuo greičiau. Kartais aiškiai turimą viziją įgyvendinti tetrūksta finansų, tačiau manoma, kad juos pasiskolinti užtruks daug laiko, reikės užstatyti turtą. „Noviti“ siekia, kad jų klientai kuo greičiau ir lanksčiomis sąlygomis galėtų skolintis. Po paraiškos pateikimo ir įvertinimo, verslo paskola bus pervesta į sąskaitą vienos darbo dienos bėgyje. Esant galimybei, ją galima grąžinti anksčiau nustatyto termino. Jeigu nėra galimybių grąžinti sutartu laiku, terminas gali būti pratęstas, o pratęsimo laikotarpiu nereikės mokėti palūkanų.

Palikite atsiliepimą