Saulės elektrinės verslui

Vokietijoje kas antrą ar trečią namo stogą puošia saulės jėgainės, gyventojai seniai suprato šios švarios energijos vertę. Klimatas Vokietijoje panašus kaip ir Lietuvoje, tačiau saulės jėgainių pas mus kol kas nėra daug, tačiau spėjama, kad ateityje jų skaičius smarkiai augs. Tam yra kelios priežastys. Elektrinių gaminama energija prisideda prie aplinkos puoselėjimo, klimato kaitos mažinimo. Vieną kartą investavus į jėgainę, ši atsiperka po 7-9 metų. Šiuo metu yra ne tik supaprastėjusi reikiamų dokumentų tapti energijos gamintoju tvarka, bet ir siūloma susigrąžinti dalį saulės jėgainės įrengimo išlaidų. Todėl atsiperkamumo laikas gali dar sutrumpėti.

Taigi, saulės elektrinės verslui sumažintų išmetamų CO2 dujų kiekį, o ilgalaikėje perspektyvoje padėtų sumažinti elektros energijos kaštus. Įmonės gali gaminti saulės energiją savo reikmėms arba pardavimui. Jėgainę galima įsirengti ant pastato stogo arba investuoti į jėgainių parką ir tapti nuotoliniu energijos gamintoju. Nusprendus įsigyti saulės jėgainę, reikėtų susirasti patikimą partnerį, kuris turi ilgametę patirtį.

Saulės elektrinės verslui su „Saulės grąža“

„Saulės grąža“ – viena stipriausių įmonių Lietuvoje saulės energijos gamyboje, įrengusi virš 550 jėgainių nuosaviems namams ir virš 50 – įvairioms įmonėms Lietuvoje, Olandijoje bei kitose šalyse. Vienas iš projektų – tai 1,7 MW, didžiausia jėgainė Baltijos šalyse, įrengta ant „Utenos mėsa“ pastatų stogų. 2018 metais pradėti jėgainių įrengimo darbai Olandijoje. Šioje šalyje privaloma laikytis aukščiausių kokybės standartų. Tai, kad „Saulės grąža“ įmonės specialistais pasitiki olandai, yra didelis įvertinimas.

Projekto „Atsinaujinantys energijos šaltiniai pramonei LT+“ dėka, gamybinės verslo įmonės gali teikti paraišką dėl paramos. Taigi, saulės elektrinės verslui, paramos dėka atsipirktų dar greičiau, o įmonė turėtų nuosavą nuolatinį elektros energijos šaltinį savo reikmėms. Jeigu energijos pagaminama daugiau, ją galima būtų parduoti.

Iki 30 kW galingumo saulės jėgainės įrengimas užtruktų iki 3 savaičių. Didesnės galios elektrinių įrengimui gali prireikti 4-5 mėnesių. „Saulės grąža“ profesionalai ne tik įrengia elektrines, jas prižiūri, bet ir konsultuoja dokumentų ruošimo klausimais.

Palikite atsiliepimą