Geriausi auskarų tipai moterims

Nedaug yra tokių universalių papuošalų kaip auskarai. Nesvarbu, ar ieškote subtilaus aprangos papildo, ar ko nors, kas išsiskirtų, auskarai yra puikus būdas išryškinti savo įvaizdį. Nesvarbu, ar juos rinksitės kasdieniam nešiojimui, ar pasiliksite ypatingoms progoms, kiekviena moteris ras sau tinkantį auskarų stilių. Išsirinkti tinkamą porą gali būti sudėtinga – nuo klasikinių lankų ir auskarų iki neįprastų modelių, pavyzdžiui, strėlių antgalių ir plunksnų. Jūs – žmonės, kurie vis sugrįžta ir sugrįžta – motyvuojate mus rašyti straipsnius, padedančius jums žengti žingsnį arčiau tobulo stiliaus paieškos. Todėl nusprendėme sukurti šį pagrindinį vadovą, kuriame rasite visą informaciją, kurios gali prireikti, jei norite įsigyti naujus auskarus.

Kaip rasti tinkamą auskarų dydį?

AuskaraiLabai svarbu pasirinkti tinkamą auskarų dydį. Jei jie bus per dideli arba per maži, gali iškristi arba būti pastebimi, kai juos nešiosite. Dauguma auskarų yra sukurti taip, kad tilptų tiesiai po ausies lezgeliu, maždaug centimetro atstumu nuo ausies viršaus. Dažniausiai pasitaikantys auskarų dydžiai yra šie: – 18-19 mm: tinka auskarams su kabliuku arba dideliems, stambiems auskarams. – 16-17 mm: geriausiai tinka auskarams su įvertimu į auskarą. – 12-13 mm: geriausiai tinka mažiems auskarams, pavyzdžiui, auskarams su kaiščiais – 5-6 mm: geriausiai tinka labai mažiems, beveik nepastebimiems auskarams – 3-4 mm: geriausiai tinka įprastiems auskarams su nedideliu kaiščiu.

Apatiniai auskarai

Jei norite į savo stilių įnešti šiek tiek kraštutinumo, pabandykite auskarus segėti ausies apačioje. Tai puikus būdas išryškinti savo aprangą ir šiuo metu yra karšta tendencija. Jei nerimaujate, kad žmonės juos pamatys, galite dėvėti ilgesnius plaukus, kad juos paslėptumėte. Pasirinkę trumpesnę šukuoseną vietoj to išryškinsite apatinę auskarų dalį. Rinkitės auskarus su pakankamai dideliu auskaru, kad jie patogiai priglustų prie ausies apačios. Taip jums nereikės jaudintis, kad jie iškris ir sugadins jūsų išvaizdą.

Įsegami auskarai

Jei turite jautrias ausis arba sveikatos būklę, dėl kurios sunku nešioti įprastus auskarus, galbūt norėsite pagalvoti apie įveriamus auskarus. Jie tvirtinami prie ausies išorinės pusės ir neprasiskverbia pro ausies lezgelį, kaip įprasti auskarai. Įsegami auskarai gali būti ypač naudingi mažiems vaikams, kurie dar tik pradeda nešioti auskarus. Jei segate įveriamus auskarus, įsitikinkite, kad jie nėra per sunkūs, nes kitaip trauks ausis ir jas dirgins.

Kabantys auskarai

Jei ieškote auskarų poros, kurią būtų galima pasipuošti arba pasimatuoti, pakabinami auskarai yra puikus pasirinkimas. Juos galite dėvėti beveik prie bet kokios aprangos ir jie gali suteikti žvilgesio bet kokiai progai.

Palikite atsiliepimą