Kaip išsirinkti tinkamą valgomojo stalą savo namams?

StalaiValgymas dabar yra ne tik valgymas. Tai erdvė, kurioje susitinka jūsų šeima ir draugai. Vietą, kurioje visi gali kalbėtis, juoktis ir mėgautis vieni kitų draugija. Tai nebūtinai reiškia, kad reikia išleisti daug pinigų sudėtingam pagal užsakymą pagamintam baldui; yra daugybė nebrangių variantų, kurie padės jūsų vakarams jaustis daug ypatingiau. Atlikę šiek tiek namų darbų ir gudriai pagalvoję, galite rasti tobulą valgomojo stalą savo namams. Nesvarbu, ar gyvenate mažame bute, ar erdviame bungalove, jums tinka tobulas valgomojo stalas! Pažiūrėkime, kaip…Valgomojo stalai už gerą kainą.

Kam reikalingas valgomojo stalas?

Valgomojo stalas yra pagrindinis bet kurios valgomojo erdvės elementas. Nesvarbu, ar turite kelias kėdes, ar suolą, jis yra pagrindinis socialinių susitikimų taškas. Deja, daugelis iš mūsų nevertina valgomojo stalo (arba valgymo patirties!) taip, kaip turėtų. Jei esate vienas iš tokių žmonių, štai kelios priežastys, kodėl savo namuose turėtumėte skirti vietos valgomojo stalui! – Komfortas – kai organizuojate vakarėlį ar kviečiate draugus vakarienės, norite, kad jums būtų patogu. Valgomojo stalas yra geriausias būdas tai pasiekti. – Atmosfera – turėdami valgomojo stalą galite sukurti specifinę namų atmosferą, priklausomai nuo metų laiko, patiekiamo maisto rūšies ir erdvėje esančių spalvų. – Šeima- Nesvarbu, ar rengiate šventinę vakarienę su šeima, ar ramų vakarą su partneriu, valgomojo stalas yra geriausias būdas suteikti jam ypatingumo. – Prisiminimai- turėdami valgomojo stalą galite sukurti prisiminimus, kurie išliks visą gyvenimą. Tai puiki vieta suburti savo artimuosius.

Koks yra tinkamas valgomojo stalo dydis?

Renkantis valgomojo stalą pirmiausia reikia nustatyti dydį. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti: – Erdvė – nuo turimos erdvės priklausys, kokio dydžio stalą galėsite turėti. Jei turite nedaug vietos, norėsite kažko mažesnio. – Svečiai – jei norite, kad prie stalo patogiai tilptų tam tikras skaičius svečių, turėsite atsižvelgti ir į tai. – Stalo indai- Galiausiai, norėsite įsitikinti, kad turite vietos stalo indams. Jei naudojate dekoratyvinius indus, galbūt norėsite šiek tiek daugiau. – Mažas- Jei ieškote mažesnio stalo, galite rasti variantų, kurie tilptų į kampą, arba net baro aukščio stalų, skirtų naudoti sėdint ant taburečių. – Vidutinis- Vidutinio dydžio stalas puikiai tinka, jei rengiate mažesnį susibūrimą. Prie jo užteks vietos ir nesijausite pernelyg ankšta. – Didelis- Jei turite didelę šeimą arba nuolat kviečiate svečius, galite apsvarstyti galimybę įsigyti didesnį stalą. Prie jo bus lengviau priešais kiekvieną žmogų padėti po patiekalą su maistu ir nesijausti pernelyg ankštam. – Apvalus – jei norite, kad jūsų namuose vyrautų neįpareigojanti, draugiška atmosfera, puikiai tiks apvalus stalas. Jis suteikia erdvei daugiau jaukumo ir puikiai tinka šeimai.

Palikite atsiliepimą