Geriausi žaislai šunims

Rūpintis augintiniu reiškia ne tik jį vedžioti, maitinti, bet ir žaisti, todėl zaislai sunims labai išpopuliarėjo, nes tai puikus būdas užsiimti su savo augintiniu. Fizinis aktyvumas ir dėmesys puikiai suderinami žaidžiant. Dabar labai gausus pasirinkimas https://www.vetparduotuve.lt įvairių žaislų augintiniams. Esant didelei pasiūlai darosi sudėtinga išsirinkti.

Šuniški žaislaiParduotuvėse labai didelis pasirinkimas įvairiausių žaislų. Visokių spalvų, dydžių, formų ir funkcijų. Renkantis žaislus labai svarbu, kad jie būtų parinkti pagal šuns dydį. Tai svarbu dėl saugumo, nes, pavyzdžiui su per mažu žaisliuku yra tikimybė, kad šuo gali užspringti arba praryti, o tai jau bus didelė nelaimė. Šiuo metu randami tokie žaislai, kaip kamuoliukai su gyvūnėliais, virviniai žaislai, kamuoliukai, kramtukai, pliušiniai žaislai ir kt. Galima rasti ir žaisliukų su garsais ar kvapais. Kaip matome, pasirinkimas labai didelis. Pagal šuns dydį jie skirstomi į skirtus mažiems, vidutiniams ir dideliems.

Tikslai, kuriais perkami žaislai taip pat skirtingi. Vieni žaislus perka tam, kad augintiniui nebūtų liūdna ir jis būtų užimtas kokia nors veikla. Kiti perka tam, kad išvengtų kokių nors daiktų gadinimo, pavyzdžiui, dažnai mažiems šunims perkami tokie žaislai, kurie skirti dantų dygimo periodui, kai šuniukams norisi viską kramtyti ir graužti. Juk nenorėtumėte, kad būtų sugraužta jūsų kėdė ar batai? Štai tokiais atvejais praverčia įvairūs žaislai, kurie skirti mažiems šuniukams. Labai dažnai žaislai perkami norint dresuoti. Tai puiki priemonė ne tik užimti šunį, bet ir lavinti jo dresūros įgūdžius. Kaip matome, zaislai sunims yra patys įvairiausi. Dažnai nežinoma ko reikia augintiniui, todėl verta išbandyti įvairius žaisliukus, tik svarbu, kad jie atitiktų šuns dydį. Niekada nežinosi, kas patiks šuniui. Galbūt vienas labai mėgs žaisti su įvairiais kamuoliukais, o kitas mėgs tik pliušinius žaislus. Dėl to geriausia įsigyti kelis skirtingus žaislus ir duoti juos augintiniui. Netrukus pamatysite su kuriais augintinis mieliau žaidžia, o kurie taip ir lieka nepaliesti. Kitas svarbus patarimas – rinktis kokybiškus žaislus. Tai reiškia, kad reikia pirkti iš parduotuvių, kuriose prekiaujama šunims skirtais žaislais. Žaislai turi atitikti kokybės reikalavimus.

Žaidimai su šunimi teigiamai veikia ne tik augintinio sveikatą, bet ir žmogaus. Tai ne tik fizinis aktyvumas, bet ir geros emocijos abiems. Be to, jei dažnai šuo lieka vienas, tai žaislai jam padeda išvengti vienatvės jausmo. Dabar toks gausus pasirinkimas, kad galima rasti viską, kas labiausiai tinka jūsų augintiniui.

Palikite atsiliepimą