Ką būtina žinoti apie modulinius namus?

Svajonės kaip įmanoma greičiau įsikurti naujame name gali virsti realybe. Šiuo metu gamintojai siūlo tam tikrus pasirinkimus, pavyzdžiui, modulinis namas tampa puikiu pasirinkimu, kai norima greitos statybos ir įkurtuvių. Be to, reikia paminėti, kad jie ne tik greitai pastatomi, bet ir gali būti keičiami, kai yra poreikis arba kitaip sakant jie prisitaiko prie namo gyventojų poreikių.

Namas nakties šviesojeDidžiausias privalumas – greitos statybos. Išsirinkus projektą ir paruošus sklypą belieka tik sulaukti, kol gamykloje bus pagaminti reikiami moduliai. Kai tik jie bus pagaminti, tai beliks tik juos atvežti ir surinkti. Tai gali trukti labai trumpai, pavyzdžiui, vidutinį projektą galima sumontuoti modulius per kelias dienas, o ir modulių gamyba vidutiniškai trunka kelis mėnesius ar šiek tiek ilgiau. Mūrinio namo per tokį trumpą laiką nepastatysite, jei norite kokybiškos statybos namo. Kalbant apie trumpą statybų trukmę, reikia paminėti, kad jokiu būdu nereiškia, kad toks namas bus nekokybiškas ar greitai pradės byrėti. Moduliniai namai tikrai yra patvarūs ir kokybiški.

Teigiamas poveikis yra vienas iš svarbių privalumų, kuris įvardinamas, kaip modulinio namo savybė. Tokiame name bus puiki garso izoliacija ir tinkamas šilumos sulaikymas. Be to, bus optimizuota drėgmė, kas yra aktualu daugeliui žmonių, kuomet drėgmės kaupimasis sukelia daug neigiamų padarinių ne tik sveikatai ten gyvenančių žmonių, bet ir pačiam pastatui bei jame esantiems daiktams. Taip pat reikia paminėti ir tai, jog modulinio namo nereikia statyti tokio, kuris atitiks A energinės klasės pastato kategoriją, o tai reiškia, kad sutaupysite daug pinigų. Taip yra dėl to, kad modulinė namų statyba yra ta, kuriai nėra taikomi energetinio efektyvumo apribojimai. Toks modulinis namas bus šiltas, jaukus, sausas ir akustiškai tinkamas sveikam gyvenimui jame, tačiau tiesiog neprivalėsite jo statyti taip, kad jis atitiktų A klasę.

Modulinio namo statybos populiaros Skandinavijos šalyse, tačiau ir pas mus jos po truputį populiarėja. Toks pasirinkimas daugeliui dar atrodo neįprastas ir žmonės tiesiog tiki mitais, kurie sklando apie modulinių namų statybas ir patvarumą. Tereikia apžiūrėti ne vieną dešimtmetį stovinčius namus, kad pasidarytų aišku, jog tai yra tinkamas pasirinkimas, nes tokie namai nebijo nei laiko, nei oro sąlygų išbandymų. Tiesa, tam, kad namas iš modulių būtų tikrai tinkamas ilgam gyvenimui jame, reikia rinktis tokią įmonę, kuri užtikrina medžiagų ir darbų kokybę.

Palikite atsiliepimą