Ką reikia žinoti apie televizoriaus garantiją?

Perkant televizorių visi nori, kad jis ne tik gerai rodytų, bet ir negestų. Tokiu atveju praverčia televizoriaus garantijos pratęsimas ir nors jis neapsaugo nuo galimų gedimų galimybės, tačiau padeda apsisaugoti nuo finansinių nuostolių, kai televizorių reikia remontuoti už savus pinigus arba pirkti naują.

Naujas televizoriusNe visi pirkėjai žino, kad yra ne tik privaloma televizoriaus garantija, kuri yra dvejų metų trukmės ir ją suteikia gamintojas, bet ir yra garantijos pratęsimas, kuris gali būti pasirenkamas papildomai. Ne visi žino ar verta pratęsti garantiją, ar verčiau to nedaryti. Galima tik pasakyti, kad televizorius nėra pigus pirkinys ir norisi, kad jis vėliau nesuteiktų didelių finansinių nuostolių. Tokiu atveju reikia rinktis garantijos pratęsimo paslaugą. Priklausomai nuo sąlygų, galima bus pasirinkti iki penkerių metų papildomą garantiją. Tai priklausys nuo to, kur perkate ir ką perkate. Apie tokią galimybę kaip pratęsta garantija galėsite sužinoti pas pardavėjus. Tiesa, ne visi pardavėjai suteikia tokią galimybę, todėl, jeigu parduotuvėje šalia norimo įsigyti televizoriaus nėra nurodyta tokia galimybė, tai sužinokite pas pardavėją arba suraskite bendrovę, kuri teikia pratęstos garantijos paslaugas. Lengviausia tai padaryti internetu. Čia galima greitai surasti reikiamą televizorių ir pratęstos garantijos paslaugas.

Yra tam tikri atvejai, kuomet pratęsti garantiją nereikia. Pavyzdžiui, jeigu yra perkamas labai pigus televizorius ir nenorima išlaidauti, o juk televizoriaus garantijos pratęsimas kainuoja papildomai. Suma priklauso nuo to, kokia yra perkamo televizoriaus kaina. Taip pat neapsimoka rinktis tokios paslaugos tuo atveju, jeigu nesvarbu ar po dviejų metų televizorius suges, ar ne. Tokiu atveju garantijos pratęsimas taip pat nebus būtinas. Pavyzdžiui, galbūt perkamas toks televizorius, kuris planuojama, kad po dviejų metų galėtų būti pakeistas į kitą. Pagalvokite ar jums yra priežasčių, kodėl nesirinkti šios paslaugos. Vis dėl to, tuo atveju, kai perkamas brangiai kainuojantis televizorius arba norima neturėti finansinių nuostolių, jei jis suges praėjus dvejiems metams po suteiktos gamintojo garantijos, tai reikia rinktis šią paslaugą.

Ieškant geriausių kainų dažnai pamirštama apie tai, kad visuomet reikia teikti pirmenybę kokybiškam televizoriui. Bus daug mažesnė tikimybė, kad jis suges. Taip pat reikia apsispręsti ar norėsite pasirinkti papildomai apmokamą pratęstos garantinio aptarnavimo paslaugos galimybę. Viską reikės labai gerai apgalvoti. Tuomet beliks pasirinkti norimą televizorių ir surasti tinkamą parduotuvę, kur galėsite jį įsigyti.

Palikite atsiliepimą