Kaip atsikratyti uodų?

Nors dabar žiemos metas ir su tokiomis problemomis nesusiduriame, tačiau vasarą ir rudenį tai tampa itin opia problema su kuria susiduria bene kiekvienas – uodai ir kiti mašalai patenka į mūsų namus. Tikriausia net neverta kalbėti apie tai, kaip erzina musės ir uodai, ir kaip gerai būtų jų atsikratyti. Galbūt nustebsite, tačiau išeičių ir metodų tam padaryti yra iš tiesų daug. Negana to, kai kurie iš jų yra tikrai veiksmingi, todėl pritaikę vieną iš šių taktikų galite visiškai užkirsti uodų patekimą į savo namus ir džiaugtis ramybe.

Kas be ko, pats efektyviausias būdas užkirsti kelią uodams yra tiesiog tinkleliai nuo uodų. Atrodo elementaru, tiesa? Dažniausiai taip ir yra, jog geriausiai veikia tai, kas yra elementaru. Tinkleliai nuo uodų turėtų būti montuojami ant visų langų, kurie yra darinėjami. Jei gyvenate nuosavame name ir mėgstate palikti lauko duris atidarytas, gali tekti montuoti tinklelį ir ant durų. Tiesa, tai sukeltų šiokius tokius nepatogumus, kadangi kiekvieną kartą norint patekti į vidų arba išeiti į lauką, jums reikėtų atverti ir užverti tinklelį. Perkant tinklelį reikėtų atkreipti dėmesį į jo kokybę. Jei pirksite pigiausią variantą, labai realus variantas, jog jis bus tiesiog per retas ir uodai į jūsų namus pateks per didžiulius tarpus. Toks tinklelis apsaugos nebent nuo musių. Taip pat, nekokybiški tinkleliai nuo uodų gali labai ilgai suplyšti ir neatlaikyti net ir vieno vasaros sezono, todėl rekomenduojame nepagailėti pinigų ir nusipirkti kokybišką daiktą. Geriausia tai daryti tokioje vietoje, kuri prekiauja panašiais reikmenimis – pavyzdžiui romanetės diena naktis. Kitaip tariant, apsilankykite specializuotoje parduotuvėje ir tikrai gausite patį geriausią pasiūlymą.

Kitas, ne toks veiksmingas, tačiau išbandymo vis dar vertas būdas yra įvairūs aliejai. Aliejų yra gyva galybė, dauguma jų pakankamai veiksmingi. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paskleisti tų aliejų kvapą savo namuose ir jie turėtų atbaidyti visus vabzdžius. Žinoma, pašalinis poveikis yra gana akivaizdus – jūsų namai atsiduos tam tikru aliejumi. Kaip bebūtų, tai neturėtų būti didžiulė problema, kadangi dauguma šių aliejų kvapų yra tikrai malonūs.

Dar vienas panašus metodas – įvairios žvakės, kurios taip pat skleidžia aromatus ir atbaido vabzdžius. Bėda tame, jog žvakių veikimas dažniausiai pasibaigia su lig tuo, kai jos sudega, todėl tai nėra itin praktiškas pasirinkimas.

Palikite atsiliepimą