Kaip išsirinkti lauko duris?

Lauko durys užtikrina ne tik saugumą, bet ir kuria eksterjero bei interjero įvaizdį. Kambariodurys.lt siūlo platų pasirinkimą įvairių durų, todėl pirkėjai gali išsirinkti labiausiai tinkantį pasiūlymą. Šiuo metu durys lauko yra derinamos prie namo spalvų ir medžiagų, todėl tai nebėra tik būtinas pirkinys norint apsaugoti savo turtą ar jaustis komfortiškai.

Geriausia planuoti kokias duris įsigyti, prieš statant namą t.y. rengiant namo projektą. Tuomet bus galima pasirinkti tinkamų matmenų duris ir medžiagas, iš kurių jos bus gaminamos. Jeigu keičiate senas duris naujomis, tai reikės ieškoti konkrečių išmatavimų durų. Tiesa, sudėtingiau bus rasti, jei durys yra nestandartinių išmatavimų. Tai dar ne viskas, ką turite žinoti apie lauko duris.

Medinės durysŽinant išmatavimus reikės pasirinkti ir tinkamas duris pagal jų medžiagas, iš kurių jos pagamintos. Vienas iš pasirinkimų – aliuminės durys. Jos dažniausiai pasirenkamos ne individualiuose namuose, o visuomeninės ar komercinės paskirties pastatuose. Didžiausias jų privalumas – patvarumas, o didžiausias trūkumas – nesulaikoma šiluma. Kitas galimas pasirinkimas – plastikinės durys. Toks pasirinkimas dažnas Lietuvoje, nes plastiko durys yra sąlyginai nebrangios, dėl to jos tokios populiarios. Kaip didžiausią privalumą galima įvardinti jų kainą. Taip pat jos gerai sulaiko šilumą, tačiau greičiau deformuojasi ir tampa ne tokios sandarios. Populiarios durys yra plieninės arba dar kitaip vadinamos šarvuotos. Jos dažnai pasirenkamos nuosavų namų ar daugiabučių namams. Didžiausi privalumai – saugumas ir atsparumas. Jos atsparios tiek mechaniniam poveikiui, tiek ir temperatūrų kitimui. Tiesa trūkumas yra taip pat didelis – šilumos laidumas. Su jomis nebus sulaiko šiluma, taip kaip daugeliui norėtųsi. Kambariodurys.lt siūlo įvairius variantus, todėl kiekvienas pirkėjas ras tinkamą pasirinkimą. Dar vienos durys lauko – medinės. Didžiausias privalumas susijęs su geromis termoizoliacinėmis savybėmis. Jos atrodo labai gražiai, tačiau mediena ir lieka mediena, ir tokios durys reikalaus daugiau priežiūros, nei kitų tipų durys. Tokių durų savininkui reikės jas impregnuoti bei saugoti nuo mechaninio poveikio. Kitas pasirinkimas – stiklo pluošto durys. Didžiausi privalumai: atsparumas mechaniniam ir temperatūros poveikiui, gera termoizoliacija. Pats didžiausias trūkumas – kaina.

Kaip matote, lauko durys gali būti skirtingų medžiagų. Pirkėjui reikia gerai pagalvoti, kurios durys labiausiai atitinka poreikius ir įvertinus jų privalumus bei trūkumus, pasirinkti labiausiai tinkamas. Tokiu būdu galima bus pasirinkti geriausiai tinkantį pasiūlymą.

Palikite atsiliepimą