Ką reikia žinoti apie automobilių stiklų saugumą?

Automobilio saugumas priklauso nuo daugelio dalykų ir vienas iš jų – automobilio stiklai. Tik tuomet, kai jie yra techniškai tvarkingi ir švarūs, galima užtikrinti gerą matomumą ir saugumą. AGN stiklai automobiliams yra kokybiški ir juos keičia ar remontuoja patyrę specialistai. Tai dar viena būtina saugumo sąlyga. Jeigu jūsų automobilio stiklas skilo ar įdubo, o gal atsirado kitų pakitimų, tai metas kreiptis pas stiklų remonto specialistus. Ką būtina žinoti, jeigu stiklas nebėra geros būklės?

Stiklų keitimasAr žinote, kodėl stiklai yra tokie svarbūs saugumui, kuomet kalbame apie automobilius? Taip yra dėl paprastos priežasties – jeigu stiklas pažeistas, tai jis gali prarasti net iki 90 proc. tvirtumo. Nors pats stiklas tikrai yra labai tvirta medžiaga, kuri pasižymi ne tik tvirtumu, bet ir ilgaamžiškumu, tačiau jis nėra atsparus pažeidimams. Dėl to labai svarbu nuolat rūpintis automobilio stiklais. Taip pat reikia paminėti ir tai, kad nuo įvairių kėbulo vibracijų ar karščio bei šalčio atsiradimo net ir pats mažiausias stiklo defektas gali staiga išsiplėsti per visą stiklą. Kuomet tai vyksta, negalima numatyti kaip vyks skilimas, tačiau tai gali sutrukdyti ar net išgąsdinti vairuotoją ir dėl to įvyks eismo įvykis, nes vairuotojas nematys kelio.

Kaip atsiranda stiklo skilimai ar įdaužos? Gali būti pačios įvairiausios situacijos, pavyzdžiui, važiuojant keliu jums nuo prieš jus važiuojančio automobilio atskrieja akmenukas ir atsitrenkia į stiklą. Taip atsiranda įdauža arba net iškart stiklo skilimas. Šiuo metu AGN stiklai automobiliams ne tik keičiami naujais, bet, jeigu yra nedidelis pažeidimas, pavyzdžiui, atsirado nuo atskriejusio akmenuko maža įdauža, tai yra galimas stiklo remontas. Jums tokiu atveju nereikia keisti sugadinto stiklo nauju stiklu. Žinoma, jei defektas yra didelis, tai tuomet reikia pasikliauti specialistų patarimais ir stiklą keisti nauju, kad užtikrinti savo ir kitų eismo dalyvių saugumą. Visais atvejais pastebėjus defektą, reikia kreiptis pas specialistus. Jie nustatys pažeidimą ir pasiūlys galimus problemų sprendimo būdus.

Daugelis vairuotojų žino, kad geras matomumas vairuojant labai svarbus, tačiau retai, kuris susimąsto, kad net ir menkas stiklo pažeidimas gali baigtis blogai. Dėl to labai svarbu nuolat tikrinti ar neatsirado pakitimų ir, jei tik pastebite stiklo įdaužą ar įskilimą, tai metas vykti pas stiklų remonto specialistus, kurie laiku nustatys pažeidimą ir pasiūlys galimą šios problemos sprendimą.

Palikite atsiliepimą