Kelionė į Kauną

Dažniausiai mes galvojame, kad keleivinių mikroautobusų nuoma yra tokia paslauga, kuria naudojasi žmonės, suburiantys tikslinę kompaniją ir su ja kažkur vykstantys. Pavyzdžiui, tai gali būti mokytojų kolektyvas, kuris metų pabaigoje nusprendžia pasidaryti išvyką su maistu, gėrimais ir smagia kompanija. Taip pat tai gali būti ir vaikų ekskursija. Jiems taip pat nuomojamas mikroautobusas, arba kartais ir didesnis autobusas. Tačiau retai kada pagalvojame, kad lygiai taip pat mikroautobusai yra nuomojami ir tais atvejais, kai iš stoties važiuoja mikroautobusas ir jus veža į kitą miestą.

Bendravimas mikroautobuse

KelionėsDažniausiai būtent mažose erdvėse, tokiose kaip mikroautobusai, dažniau mezgasi pažintys, pokalbiai. Tai yra tiesiog žmogaus psichologija, kuri veikia vienaip vienoje aplinkoje, su mažesniu kiekiu žmonių, ir kitaip tada, kai yra didelėje minioje, didelėje erdvėje. Pavyzdžiui, kai važiuoja didelis talpus VIP autobusas, tuomet žmonės nėra linkę daug bendrauti. Jie sėdi toliau vienas nuo kito, yra palaikomas jiems privatumas. Taigi, visiškai priešingai yra su žmonėmis, kurie keliauja mikroautobusuose. Tokiais atvejais, žmonės sėdi labai arti vienas kito, jų būna nedaug. Jaunesnioji karta dabar yra labai pratusi laikyti savo privatumą ir užsiimti savo mobiliais ir išmaniais įrenginiais, tačiau vyresnioji karta labiau vadovaujasi įprasta bendravimo kultūra. Tada buvimas mažoje erdvėje mikroautobuse dažniausiai suvokiama vos ne kaip pažįstamų gimtadienis, kuriame su kažkuo nebendrauti būtų netgi nemandagu.

Kelionė į Kauną

Rita pasakoja, kad paskutinį kartą keliaujant į Kauną jai ir vėl teko bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. „Esu pastebėjusi, kad pati socialiausia vieta yra gale kairėje. Tada patenki į savotišką kampą. Jaukią vietelę, kur atsisėdęs šalia žmogus tarsi tave į kalina (jeigu tau nepatinka su juo bendrauti). Kažkur pasprukti visiškai nėra kaip, nes vienintelį kelią yra užstojęs pašnekovas. Taip pat už nugaros yra tik automobilio durelės, taigi, atrodo, kad tai saugi erdvė pokalbiams, kai iš nugaros niekas nestebi. Iš esmės, niekas nestebi iš niekur, nes niekas į galą nesidairo. Dėl to dažniausiai tada, kai sėdžiu gale, visada atsiranda koks nors keleivis ar keleivė, kurie pradeda pokalbį“, – pasakoja Rita. Štai ir šiandien jai važiuojant į Kauną teko susipažinti ir pabendrauti su kita keleive. Pastaroji mašinoje valgė trešnes ir pasiūlė jų Ritai. Tai leido skaniai pavalgyti bei užmegzti pokalbį. Išsikalbėjus paaiškėjo, kad yra daug bendrų pažįstamų.

Mikroautobusų nuoma

Palikite atsiliepimą