Kokios pavasarinės striukės madingos

Kaip ir kasmet, baigiantis žiemai, visiems pasidaro aktualu pavasarinės striukės. Norisi kažko patogaus, gražaus ir madingo. Kaip išsirinkti tokią pavasarinę striukę, kuri būtų madinga? Galima apie striukę galvoti kaip apie tam tikrų komponentų visumą. Aptarkime juos paeiliui.

Rankovės

StriukėsKitaip nei žieminės, pavasarinės striukės gali būti ne tokios šiltos. Ir jų rankovės nebūtinai turi būti labai prigludusios, ilgos ir saugančios nuo kiekvieno vėjelio. Anaiptol, pavasarinį vėjelį mes paprastai mėgstame ir jo net šiek tiek norime. Tad gal ir gerai, jeigu rankovės yra šiek tiek neprigludusios, švelnesnės, plonesnės, be pamušalų. Grįžtant retro stiliaus madai, rankovės taip pat gali būti šiek tiek pūstos, taip pat kirstos – pvz., tik iki pusės dilbio, vadinamosios trijų ketvirčių.

Pečiai

Pavasarinės striukės, kurios dabar yra madingos, vis dar laikosi oversize stiliaus principų. Todėl pečiai dažnai bus tarsi beformiai ir nusvirę – lyg būtumėte su gerokai per didele striuke. Toks bus kirpimas ir pečių linija bus žemiau. Aišku, tai tiks ne visoms striukėms ir paltukams.

Ilgis

Šį pavasarį madingos labai ilgos striukės, lietpalčiai, kurie savo dideliais atlapais gali tiesiog plaikstytis vėjyje. Taip pat madingos ir mini trumpumo striukytės, kurios apnuogina liemenį tarsi prieš dvidešimt metų vyravusios mados metu. Žinoma, pirmasis variantas tiks tik toms moterims, kurios turi tą puikų liemenį. Na o ilgesnio ilgio ir dar įliemenuoti drabužiai visada turės daugiau šansų patobulinti figūrą ir suteikti puikų siluetą.

Stilius

Vis dar išlieka kai kurie praėjusio sezono madingi vėjai, kurie atsispindi ir pavasarinių striukių pasirinkime. Taip pat ateina į madą daugiau džinsinio audinio. Jis bus visur: ir kasdieniuose, išeiginiuose rūbuose, ir striukėse, puspalčiuose. Aišku, reikia mokėti viską suderinti. Prie džinso tinka juoda, ruda dirbtinė ar natūrali oda.

Raštai

Grįžta vadinamasis Boho stilius, ir madingos megztinių tipo striukės, su bohemiškais raštais. Tokius rūbus įsivaizduotumėte pamatyti keliaudami po Meksiką ar žiūrėdami filmus su kaubojais bei indėnais. Tad tokie gražūs raštai, dažniausiai lūžtantys trikampiu – tai raštai, kuriuos galima bus pamatyti ir ant savo drabužių, jeigu įsigysite kažką panašaus. Nelabai madinga bus gėlių raštai, atrodo, jie pernai trumpai karaliavę podiumuose, tiesiog iškart ir perdegė, užgeso. Tačiau galima rinktis gėlių spalvų drabužius: alyvinius, rausvus, raudonus, geltonus. Spalvos visada madingos, nes pavasaris yra spalvų ir atsinaujinimo metas.

Palikite atsiliepimą