Prekės kūdikiams: pirmasis kraitelis

Laukiant kūdikio pirkti jam reikalingus daiktus, įrenginėti kambarį, skaityti apie mamystę ir tėvystę – malonus procesas. Interneto parduotuvėje https://www.b-a.eu/ galima rasti daugybę kūdikio kraiteliui reikalingų reikmenų. Tad jeigu ir į jūsų duris turėtų pasibelsti gandrai, galite jau dabar pradėti ruošti kūdikio kambarį, jo būsimus daiktus. Rinkitės interneto parduotuvėje reikalingus daiktus, naudokitės akcijomis, ir sukurkite pasaulį, paruoštą naujajam šios planetos gyventojui.

Kūdikio kambarys

InternetasPirmiausia norėsite įrengti kūdikio kambarį ar tam skirtą erdvę kažkuriame bendrame kambaryje. Kūdikio lovelė – turbūt tas pirkinys, nuo kurio prasideda įsikūrimui reikalingų pirkinių įsigijimas. Jeigu ketinate pirkti patys, o ne tikėtis, kad kažkas padovanos, tą galite daryti interneto parduotuvėje, susiradę jums patinkantį lovelės modelį. Kol vaikas bus labai mažas, geriau yra didesnė lovelė, kartu galinti būti ir saugiu aptvaru, turinti dideles grotuotas sienas. Nupirkite ir keletą rinkinių pirmosios patalynės, taip pat čiužinį. Tai gražūs daiktai, kurie iškart papuoš miegamąjį ar kūdikio kambarį. Kambaryje instaliuokite specialų, vaiką raminantį apšvietimą, tapetuokite sienas gražiais vaikiškais tapetais. Išties, skonio pojūtį turintys tėveliai ar mamytės gali puikiai realizuoti savo neišnaudotus kūrybinius resursus, įrengdami vaiko kambarį, kadangi kai kurios vaikiškos iliustracijos, daiktai yra labai gražūs, gražesni nei suaugusiųjų. Jeigu, žinoma, turi gerą skonį.

Sauskelnės

Sauskelnių pirkimas nėra labai džiaugsmingas, nes perkate ne daiktą, kurį ilgai naudosite ir kuriuo kažkas labai džiaugsis, o vienkartinio naudojimo dalykus. Tačiau sauskelnės yra būtinos ir jos jus labai gelbės daugybėje situacijų. Todėl sauskelnių niekada nebus per daug, galite jų pirkti tikrai į valias. Rinkitės iš pradžių pačias mažiausias, bet galite ir šiek tiek didesnių ateičiai nupirkti.

Žaislai

Kūdikiai gali džiaugtis tik tam tikrais žaislais, kurie nekelia jiems pavojaus. Tad kad ir kaip viliojančiai atrodytų tas b-a pardavinėjamas konstruktorius, tačiau jo pirkti dar ne laikas, nebent patys su juo žaisite (kas visai tikėtina, nes konstruktoriai yra įdomus daiktas ir suaugusiems). Taigi, kūdikiams reikėtų pirkti visiškai saugius žaislus, kurių jie negalėtų praryti, su jais nesusižeistų. Dėl to yra ir atskira kūdikių žaislų kategorija. Kartu kūdikių žaislai turi turėti savo papildomas funkcijas. Viena iš jų – supažindinimo su spalvomis, materijomis. Taip pat gali būti vadinamieji „migdukai“ – tam tikros konstrukcijos, kurios pritvirtinamos prie lovelės ir vaikas žiūri į spalvotus žaisliukus, klauso melodijos, sklindančios iš kolonėlės, mato, kaip raminančiai juda žaisliukai. Taip pat yra barškučiai, kurie kūdikiams patinka dėl jų skleidžiamo garso.

Reikmenys

Kūdikio reikmenų yra įvairų, kurie labai palengvins jums buvimą jaunais tėvais. O kai kas yra neišvengiamai būtina. Pavyzdžiui, jums tikrai reikės kūdikių maudynėms skirtos lovelės, specialios švelnios kosmetikos, švelnaus kūdikių muilo, rankšluostėlio. Taip pat reikalingos tokios prekės kaip maistas kūdikiams, dubenėlis kūdikiams, maitinimo įranga. Smagu nupirkti kūdikiams skirtą puodelį, lėkštelę, šaukštelį. Tada vaikas nuo mažens žino, kad tai jo indai ir tik jis iš jų valgo. Vaikams sukurti indai būna lengvesni, plastikiniai, ir jie būna žaismingai dekoruoti.

Palikite atsiliepimą