Renkamės suknelę pavasariui

Artėjant pavasariui, nori nenori imi svajoti apie gražius drabužius ir sukneles internetu moterims tampa didžiausia pagunda. Žinoma, kaip visada, niekas nenori drabužiams leisti daug pinigų, tačiau sukneles internetu vis tiek labai vilioja. Ar tikrai būtina išleisti daug, norint įsigyti gražią suknelę? Mes manome, kad pinigų kiekis čia ne esmė, ir siūlome iš interneto drabužių parduotuvės išsirinkti kelias sukneles, kurios bus pigiausios ir tuo pačiu stilingos, puikiai tinkančios šiam pavasariui. Nustatome suknelių rikiavimą pagal pigumą ir žiūrime, ką turime.

Rožinė suknelė – palaidinė

Drabužiai jumsVos daugiau kaip 12 eurų kainuojanti rožinė suknelė, panaši ir į marškinius ar palaidinę, šį sezoną labai madinga vien dėl savo glamžyto audinio ir šifono klostuoto sijonėlio. Puikiai tiks ant baltų kelnių, tamprių ar dabar taip madingų pusiau kirstais galais kelnių. Taigi, tai vienu metu galės būti ir suknelė, ir palaidinė.

Raudona gėlėta suknelė

Visiškai nauja suknelė internetu kainuos tiek pat, kiek kainuotų dėvėta suknelė per išpardavimą „Humanoje“. Tai graži aptempianti raudono audinio su gėlėmis suknelė. Puikiai tiks klasikos gerbėjoms ir dailią figūrą turinčioms moterims. Balti gėlių žiedai ant suknelės atrodo valiūkiškai ir leidžia sau bei kitiems priminti, jog jau tikrai atėjo pavasaris, todėl su tokia suknele galima atrodyti itin drąsiai. Riebus pliusas – suknelė kainuoja vos daugiau negu 8 eurai.

Vakarinė suknelė žydra

Jeigu žiūrime toliau, matome, kad pagal pigumą antra yra puiki melsvos spalvos suknelė, kuri tikrai patiks daugybei moterų, nes ji turi klasikinius gražios suknelės bruožus. Tai puiki suknelė su palaidinės ir sijono dalimi, sijono dalis krenta kliošu žemyn ir sudaro priekyje dailų trikampį. Suknelė neturi petnešėlių, todėl šauniai apnuogina gražius pečius. Puikiai tiks švelniai norinčioms atrodyti moterims.

Klasikinė pilka – juoda suknelė

Ne visos pigios suknelės yra būtinai labai seksualios ar tinkančios ryškiam pasipuošimui. Čia taip pat galima rasti ir puikių suknelių, tinkančių klasikinėms damoms. Tokia yra ir tamsi juoda – pilka suknelė, gražiai atrodanti ir ant nestandartinės figūros. Su šia suknele atrodysite puikiai, tik beliks pasiruošti gerus aksesuarus ir aukštakulnius. Tokią suknelę dera dėvėti mokytojoms, taip pat savivaldybių darbuotojoms ir kitoms panašiai atrodančioms moterims. Tai geras pasirinkimas vyresnėms solidžioms moterims, norinčioms atnaujinti savo drabužinę prasidėjus pavasariui. Taigi, rinkitės tokią suknelę ir visada atrodysite puikiai.

Palikite atsiliepimą