Svajonių šalis

Visi vaikai vaikystėje svajoja apie svajonių šalį, kur žemė būtų šokoladas, kur namai stovėtų iš torto, kur lietvamzdžiai kaina visai kitokia skaičiuotųsi, nes jais tekėtų šokoladas ir skaniausi sirupai.

Pasaulis iš skanumynų

Kur praleisti laiką?Taigi, kiekvienas vaikas žino šitą šalį, nes joje beveik viskas yra valgoma. Argi ne keistas dalykas, kad vaikai taip stipriai visada nori skanumynų. O jeigu koks nors vaikas nenori pats torto ir saldainių, tai mes sakome, kad jis serga mažakraujyste arba kokiu nors kitu dalyku, kuris rodo jo tikrai blogą sveikatos būklę.Tačiau paprastai vaikai svajoja apie saldainių pilis ir kitus nuostabius dalykus. Štai Marijos svajonė: „Man labai patinka šokoladas, todėl aš norėčiau, kad lietvamzdžiai kaina ir funkcijomis neprimintų tokių, kokie yra realybėje. Toje svajonių šalyje jais turėtų tekėti karštas šokoladas. Iš skirtingo lietvamzdžio tekėtų skirtingi šokoladai: rudi, juodi, pieniški, su sausainiais, su riešutais, su džiovintais vaisiais. Be to, turėtų būti ir kaina labai maža, arba jie išvis nieko nekainuotų. Bet dar tiksliai nežinau. Taip pat norėčiau, kad būtų fontanas iš šokolado. Kas dar turėtų būti iš šokolado? Manau, kad daug kas, tik lovos turėtų būti normalios, nevalgomos. Nes, jeigu jos būtų valgomos, tai tokiose neitų miegoti. O daug prisivalgius juk labai norisi pamiegoti. Taip pat norėčiau, kad augtų kieme sūrio lazdelės ir krekeriai. Būtų visada galima nuo medžių nusiskinti pyragų, saldainių, bulvių traškučių. Medžiai būtų normalūs, ne valgomi, tik tiek, kad ant jų augtų saldumynai“, – fantazuoja mergaitė.

Pasaulyje pramogos

Tačiau vaikams rūpi ne tik valgoma šalis, bet ir tokia, kurioje būtų daug žaidimų. Pasakymas „duonos ir žaidimų“ galioja ne tik kalbant apie suaugusiuosius ir apie imperijos laikus. Juk vaikai yra tie, kuriems labiausiai reikia tokio tipo pramogų. Todėl turbūt kiekvienas vaikas svajoja apie tokias nuostabias pramogas, kokias galbūt gali pasiūlyti kokia nors fantazijų šalis. Tiesa sakant, jeigu įsigilintumėte į įvairius pramogų pasiūlymus, kuriuos suteikia privatūs vaikų linksmintojai, pamatytumėte, kad bent jau Disneilende tai tikrai yra valgoma šalis. Veikiau – kambarys ar miestelis. Deja, nė vieni tėvai nenorėtų ten vaiko palikti per ilgai, kad jis neprisivalgytų visko per daug, kad paskui nebūtų bloga.Nors… Per gimtadienį ar kitomis progomis atsipalaiduoti kiekvienas turėtų galėti taip, kaip to labiausiai nori, o vaikai juk tokie nekalti.

Palikite atsiliepimą