Ką reikėtų žinoti apie kreditorius, teikiančius finansines paslaugas?

Paskolomis naudojasi vis daugiau žmonių. Tai patogus ir greitas būdas gauti pinigų reikalingoms išlaidoms padengti. Tačiau, prieš imant kreditą ar paskolą, reikia ne tik gerai įvertinti savo finansinę padėtį, bet ir būti susipažinus su pagrindinėmis jų rūšimis. Taip pat įsigilinti į skirtingų kreditorių siūlomas paskolų teikimo sąlygas, pasidomėti kreditoriaus patikimumu. Taigi, šiame straipsnyje aptarsime tai, ką reikėtų žinoti apie kreditorius, teikiančius finansines paslaugas. Taip pat išsiaiškinsime pagrindines kreditų ir paskolų rūšis.

Kaip teisingai pasirinkti kreditorių?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, kokio dydžio kredito Jums reikia ir kokiems tikslams jį naudosite. Jeigu Jums reikalingas greitasis kreditas, Jums gali praversti tos finansinių paslaugų įmonės, kurios suteikia kreditą telefonu. Tai SMS kredito paslaugą teikiantys kreditoriai. Panašiu principu veikia ir tie kreditoriai, kurių teikiamos finansinės paslaugos vartotoją pasiekia užpildžius paraišką internetu.

Paskolu atsiliepimaiTačiau, jeigu Jums reikalinga paskola, kuri skirta padengti stambesniam pirkiniui (būsto remontui, naujo būsto ar automobilio įsigijimui), specialistai pataria rinktis mažiau besireklamuojančius, mažesnius kreditorius. Daugiau apie tai, kaip nesuklysti, renkantis konkretų kreditorių, skaitykite internetinėje svetainėje „Paskolų atsiliepimai“. Čia rasite ir daugiau informacijos, susijusios su greitaisiais kreditais ir juos teikiančiomis įmonėmis. O toliau pateikiame šių įmonių teikiamų finansinių paslaugų sąrašą.

  • Greitasis kreditas

Tai – populiariausia kredito rūšis. Jeigu Jums staiga iškilo būtinybė papildyti piniginę kasdieninių išlaidų padengimui ar kitoms smulkioms reikmėms patenkinti (pabaigti namų remontui, pataisyti sugedusį automobilį, įsigyti smulkų pirkinį), tada greitasis kreditas gali jums padėti. Tokio kredito privalumai – minimalūs reikalavimai paskolos gavėjui ir forminimo paprastumas. Tačiau, ties šiuo punktu verta sustoti. Kad ir kaip norėtųsi kuo greičiau papildyti piniginę ir įsigyti svajonių pirkinį, reikia nepamiršti atidžiai skaityti sutarties sąlygas. Taip pat domėtis keliais kreditoriais, skaityti atsiliepimus internete, analizuoti apie juos pateikiamą informaciją.

  • Vartojimo kreditas

Ši kredito rūšis – nuo greitojo kredito skiriasi savo dydžiu. Vartojimo kreditas – didesnis. Naudojantis juo, gali būti įsigyjami brangesni pirkiniai, buitinė technika ir pan. Tačiau, nepaisant to, jį išsimokėti gali būti šiek tiek lengviau, nei greitąjį kreditą, nes jo mėnesio įmokos, daugeliu atvejų, bus mažesnės. Taip yra dėl to, kad greitieji kreditai išsiskiria labai didelėmis palūkanomis. Šį kreditą galima grąžinti per mėnesį, išskaidyti grąžinamą sumą dalimis keliems mėnesiams ar net metams.

  • Būsto paskola

Būsto paskola yra teikiama klientams, siekiantiems pirkti, statyti naują arba rekonstruoti, ar renovuoti esamą būstą. Taip pat, šia paskola galima pasinaudoti žemės sklypo, sodybos įsigijimui. Tai ilgalaikis įsipareigojimas, dažnai siekiantis keliasdešimt metų. Paskolos būstui dydis priklauso nuo Jūsų ar Jūsų šeimos pajamų, turimų finansinių įsipareigojimų. Tačiau ši paskola, dažniausiai, suteikiama, tik įkeitus nekilnojamąjį turtą.

  • Paskola verslui

Paskola verslui, kaip ir būsto paskola, skirta konkrečiam tikslui. Ją panaudoti galima, išskirtinai, naujo verslo kūrimui, jau turimo plėtimui bei vystymui, naujų patalpų ar įrangos įsigijimui, apyvartinėms lėšoms didinti. Ji gali būti teikiama tiek fiziniam, tiek juridiniam asmeniui.

  • Refinansavimas

Tai paslauga, leidžianti vieno kreditoriaus paskolą perkelti kitam kreditoriui. Tokiu būdu, naujasis kreditorius padengia Jūsų kitiems kreditoriams turimus įsipareigojimus ir sumažina turimą mėnesinę įmoką arba padidina Jūsų prieš tai pasiskolintą sumą. Tai padaroma, suteikiant papildomą paskolą. Taip pat gali būti pratęsiamas turimos paskolos terminas.

Taigi, kreditorių siūlomos finansinės paslaugos gali išspręsti piniginius sunkumus. Vis dėlto, skolindamiesi, turėtume tai daryti atsakingai.

Palikite atsiliepimą