Kaip išsirinkti burnos irigatorių?

IrigatoriaiPasirūpinti savo burnos higiena dabar labai paprasta, nes yra daugybė priemonių. Šiame straipsnyje aptarsime populiarėjantį burnos irigatorių apie kurį galite daugiau sužinoti apsilankę šioje https://waterpik.lt/ interneto svetainėje. Kaip išsirinkti burnos irigatorių?

Daugelis nežino ką daro burnos irigatorius. Tai prietaisas, kuris valo tarpdančius su vandens srove. Šis prietaisas dideliu greičiu pila vandens srovę, kuri puikiai valo tarpdančius. Kaip žinome, tarpdančiuose kaupiasi įvairūs maisto likučiai, kurie greitai tampa apnašomis, kurios sukelia daugiau rimtų problemų. Valyti tarpdančius yra labai svarbu. Tarpdančių valymas yra pirmas žingsnis. Po to, kai išvalomi tarpdančiai, nesvarbu ar tai burnos irigatorius, ar tarpdančių siūlas, ar tarpdančių šepetėlis, reikia valyti su dantų šepetėliu. Tarpdančių valymas burnos irigatoriumi trunka apie kelias minutes ir jūsų tarpdančiai būna daug švaresni, nei valant kitomis priemonėmis, kaip tarpdančių siūlas ar tarpdančių šepetėlis.

Kas svarbu renkantis burnos irigatorių? Atkreipkite dėmesį į vandens talpos dydį. Paprastai sakant, kuo didesnė vandens srovė, tuo ilgiau galima bus jos nepapildyti. Labai patogu, kai vieną kartą užpildžius vandens talpą, nereikia jos nuolat papildyti ir galima išvalyti tarpdančius. Daugelis pirkėjų skundžiasi tais burnos irigatoriais, kurie turi mažas vandens talpas ir jiems nuolat t.y. vieno valymo metu, tenka vis papildyti vandeniu talpą.

Kitas svarbus klausimas, kurį reikės sau užduoti, yra susijęs su tuo, kad kai kurie burnos irigatoriai turi laidą, o kai kurie neturi. Pavyzdžiui, dažnai vežantis burnos irigatorių į keliones, patogiau pakraunamas, o ne tas, kuris turi laidą, tačiau tie, kurie turi laidus, dažniausiai turi didesnes vandens talpas. Taigi, jums reikės spręsti, kuris variantas jums labiau tinka.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą vandens slėgį. Dažnai galima rasti du ar tris vandens slėgio režimus. Svarbu pasirinkti tinkamą pagal savo dantenų būklę. Pavyzdžiui, jautrioms dantenoms reikės silpnesnės srovės. Taip pat rasite ir skirtingus antgalius. Pasirinkti reikės atsižvelgiant į poreikius.

Žinoma techninės savybės yra labai svarbios ir rinktis reikia atidžiai, tačiau tai dar ne viskas. Reikia žinoti apie kokybę. Burnos irigatorius yra pakankamai sudėtingas prietaisas ir jis skirtas dantenų bei tarpdančių priežiūrai. Visuomet reikia rinktis aukštos kokybės prietaisus skirtus burnos sričiai. Pasirinkę kokybišką burnos irigatorių tikrai būsite laimingi dėl tokio sprendimo. Tai investicija į jūsų sveikatą ir gerą savijautą, kai dantenos ir dantys yra sveiki.

Palikite atsiliepimą