Konferencijų salės nuoma – darbo ir pramogų derinys

Ko reikia, kad konferencija būtų tikrai pavykusi ir daugelis ne tik ją maloniai prisimintų, bet ir norėtų sugrįžti kitą kartą? Be abejo, reikia pasiruošti: parengti medžiagą, sudėlioti programą, tačiau tikriausiai visi taip daro.

Gražioje vietoje konferencija bus aukštesnio lygio

Jeigu norite aukštesnio lygio konferencijos, pagalvokite ir apie tai, ką veiksite po jos. Norėsite laiką leisti šurmulingame mieste ar gamtos kampelyje? Kuo pamaitinsite savo svečius.

Taigi, besirūpinant konferencijų salės nuoma, pasižiūrėkite ar vieta, kurią išsirinkote yra graži, ar yra maitinimas, restoranas, miegamosios vietos, kokios pramogos yra siūlomos. Pilnas šių paslaugų komplektas padės be vargo suorganizuoti įsimintiną renginį.

Konferencijos – tai darbo, mokymosi, tobulėjimo, naujų pažinčių ir gero poilsio laikas. Svarbu yra ir darbas, ir poilsis. Besirenkant vietą, atkreipkite dėmesį į salę, ar ji šiuolaikiška, ar pritaikyta tokio tipo renginiui. Jeigu norite palikti teigiamą įspūdį svečiams, patalpų interjeras taip pat neturėtų būti paskutinėje vietoje. Pasiūlius svečiams mėgiamų pramogų, šie liks sužavėti.

Lietuva gali pasigirti gamtos grožiu, savo ežerais, miškeliais. Verta tai išnaudoti verslo susitikimuose ir taip sukelti daugiau simpatijų sau iš verslo partnerių.

„Green Town“ – pramogos ir darbo reikalai vienoje vietoje

Netoli Vilniaus, Balceriškių kaime įsikūręs „Green Town“ pramogų ir poilsio kompleksas – tai puiki vieta verslo renginiams ir poilsiui. Konferencijų salės nuoma šiame komplekse – tai viskas, ko reikia aukšto lygio renginiui. Salėje yra modernus projektorius ir garso aparatūra, joje gali tilpti net 60 žmonių. „Green Town“ įsikūręs gamtos apsuptyje, šalia yra beržynėlis, keli ežerai bei sporto aikštelės. Taigi, po konferencijos svečiai gali pažvejoti ir išsikepti grilyje, ką tik sugautą žuvį. Nieko nėra maloniau, kaip po ilgos dienos įšokti į kubilą su masažo srovėmis ir stebėti žvaigždes danguje, paskui gerai pasikaitinti pirtyje. Mėgstantys aktyviai pramogauti gali žaisti tinklinį ar futbolą tam skirtose sporto aikštelėse.

Išskirtinė pramoga – tai galimybė paragauti profesionalaus kaljano ir pažaisti biliardą. Prisiminkite, kad gerai padirbėję nusipelnote ir puikaus poilsio.

Palikite atsiliepimą