Kaip pačiam susitaisyti techniką

Turint internetą ir prieigą prie youtube vaizdo duomenų saugyklos, galima lengvai pasiekti labai daug įvairių dalykų. Pavyzdžiui, internetinis autoservisas būtų anokia naujiena, taip pat, kaip ir internetinės pamokėlės, kaip taisytis savo telefoną ar kompiuterį.

Kodėl kažkas tai daro

ServisasTaigi, jeigu jums bus reikalingas internetinis autoservisas, jūs paieškosite youtube tos srities, kuri jums reikalinga. Jeigu tai dažnas gedimas, tarkime, vairo traukės keitimas, o gal rato pakeitimas, tai tikrai rasite net ne vieną vlogerį, rodantį, kaip lengvai ir teisingai namuose atlikti šiuos veiksmus. Žmonės mokys padaryti tam tikrus automobilio remonto veiksmus, ir tikrai stengsis tą padaryti kuo geriau, konkuruodami dėl žmonių dėmesio. Bet kas, kas yra kokioje nors mokymo institucijoje (mokykloje, kolegijoje, aukštojoje) susidūrę su prastais mokymais, puikiai žino, kadbūna labai blogų mokytojų. Tokių, kurie nemato jokios savo švietėjiškos misijos, tiesiog ateina į mokymo įstaigą tam, kad tiesiog galėtų užsiimti kažkokia veikla, už kurią gautų pinigus. Jie gali visiškai nesistengti savo dalyko pateikti suprantamai, o dar ir nemaloniai bendrauti su besimokančiaisiais, turėti šališkas simpatijas ir antipatijas. Tačiauyoutube mokymuose, net ir paprastas internetinis autoservisas pristato profesionalius ir puikiai kalbančius mokytojus, lektorius. Dažno iš jų video netgi būna paįvairinti įvairiais interaktyviais metodais. Youtube meistrai iš tiesų konkuruoja dėl dėmesio ir stengiasi savo darbą atlikti kuo geriau, kad žmonės žiūrėtų būtent jų video. Kodėl? Todėl, kad kažkur būna patalpinta reklama, ir už vartotojų srautą didelį įmanoma gauti pinigus iš reklamos. Tačiau karjerą internete jie dažniausiai pradeda kiek kitaip – iš idėjos. Dažnai mokantys patys pasitaisyti techniką (automobilius, telefonus, kompiuterius ir pan.) žmonės nori, kad ir kiti tą padarytų, juk tai paprasta, kai žinai. Privatūs meistrai dažnai nuplėšia per didelę kainą, o ir kai kurie produktai galimai kuriami taip, kad netrukus sugestų ir reikėt juos taisyti. Taigi, youtubeautoservisai arba kitokios „do it yourself“ pamokos leidžia žmonėms patiems pasirūpinti tokiais savo poreikiais.

Kam tai naudinga, ir kam ne

Pirmiausia tai yra didelė nauda kiekvienam vartotojui, kuris bent kažkiek mėgsta pats krapštytis ir taisyti dalykus. Jis žiūrėdamas video ir išmoksta kažką daryti, ir susitaiso savo daiktą, ir sutaupo pinigų taisymui, ir gerai pasijaučia. Tuo tarpu, tie, kas deda video, irgi jaučia pasitenkinimą bei gauna pinigų iš reklamos, nukenčia tik realūs autoservisai ir technikos gamintojai.

Palikite atsiliepimą