Namų renovacija: žingsnis po žingsnio

Dekoratyviniai tinkaiPlanuojate rezonuoti namus, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Geriausia yra susidaryti planą, kuriuo seksite norėdamas, kad Jūsų namai būtų pilnai sutvarkyti. Daugelis žmonių vietoj bandymų kreipiasi į specialistus, kurie visus darbus atliks už Jus. Visgi, jeigu galvojate, kad pats sėkmingai susitvarkysite – pateikiame sąrašą priemonių ir darbų, kuriais turite pasirūpinti.

Dekoratyviniai tinkai, plytelės, tapetai ir kitos priemonės yra reikalingos sėkmingos renovacijos metu. Svarbiausia kuo tiksliau apsibrėžti savo poreikius, kad vėliau pavyktų tikslingai sutvarkyti namus.

Sienų tinkavimas

Šiais laikais vis augiau žmonių renkasi tinkavimą vietoj plytelių ar kitų panašių alternatyvų. Dekoratyviniai tinkai puikiai tinka ne tik pastato lauko fasadui, koridoriams ar pramoninio tipo pastatams, tačiau ir gyvenamiesiems namams.

Kodėl tinkavimas taip išpopuliarėjo? Kadangi šiuo metu rinkoje labai populiarūs ne paprasčiau, tačiau dekoratyviniai tinkai, kurie ne tik atrodo gražiai, tačiau atlieka ir apsaugos bei izoliavimo funkciją.

Sienų tinkavimas yra greitas ir paprastas būdas naujam gyvenimui prikelti pabodusias namų sienas. Svarbiausia prieš dekoratyvinį tinką dėti paprasta. Jį užtepti rekomenduojama palaukti bent jau dvi savaites, kol jis pilnai įsigers ir visiškai sudžius, tuomet ant viršaus dedamas dekoratyvinis tinkas sąmanėlė puikiai pasidengs ir ne tik atrodys gražiai, tačiau tuo pačiu ir atliks apsauginę funkciją.

Kitos fasadų dengimo alternatyvos

Dekoratyviniai tinkai yra bene pati populiariausia fasado dekoravimo priemonė, tačiau egzistuoja ir daugiau. Pirmiausia, paprastas tinkas. Anksčiau jis buvo dažniausiais pasirinkimas, kadangi žmonės kur kas mažiau dėmesio skiria išvaizdai. Žiūrėjo, kad namai būtų funkcionalūs ir kad gyvenimas juose būtų patogus. Tuo tarpu šiuo metu vis daugiau dėmesio yra skiriama ir išvaizdai siekiant, kad buvimas namuose būtų malonus.

Dar viena alternatyva yra plytelės, kurios gana populiarus pasirinkimas norint, kad namo sienos atrodytų gražiai, išskiriamos tos plytelės, kurios yra klijuojamos pastato lauko pusėje ir tos, kurios skirtos vidaus, svarbiausia rinktis atitinkamus gaminius, kad jie sėkmingai ir ilgai tarnautų.

Taip pat visada galima fasadą apkalti medinėmis lentelėmis. Tai taip pat labai gražus pasirinkimas, tačiau problema, kad medis po kiek laiko pradeda pūti. Aišku, jeigu naudosite geras medžio dengimo funkcijas lentelės ilgai ir sėkmingai tarnaus.

Lyginant įvairias alternatyvas galima išskirti vienus arba kitus pliusus, tačiau galiausiai dažniausiai vis tiek grįžtama prie to, kad dekoratyviniai tinkai yra geriausias pasirinkimas. Paprasčiausiai jie labai sėkmingai padengiami ir dažniausiai ilgiausią lako tarpą pavyksta išvengti skylimų.

Dekoratyvinio tinko galimybės

Kiekvienas asmuo pamato skirtingus privalumus, kurie dažniausiai nulemia koks fasado dekoravimas yra pasirenkamas. Jeigu nusprendėte, kad dekoratyviniai tinkai yra geriausias pasirinkimas – rekomenduojame atsižvelgti į kelias detales, kurios užtikrina sėkmingą fasado padengimą tinku.

Žinoma, būtinai padenkite fasadą paprasčiausiu tinku ir kitomis medžiagomis, kurios garantuoja papildomą apsaugą itin tinkamą pasidengimą. Naudinga pirkti to pačio gamintojo tinką ir kitas papildomas priemones. Tarpusavyje jos puikiai dera, tad tuo pačiu ir tinkas pasidengs kokybiškai bei sėkmingai.

Keliaujame link to, kad tinko spalvinė gama yra labai įvairi, tad būtinai įvertinkite, kokia yra aplinka. Derinkite spalvines

gama, kad viskas tarpusavyje derėtų.

Būtinai investuokite atitinkamą pinigų sumą. Pirkdami labai pigius tinkus rizikuojate, kad jie paprasčiausiai greitai

nubyrės ir tuo pačiu atsiras mini įtrūkimai.

Ieškodami geriausių tinkų būtinai pasitarkite su specialistais, kurie įvertinę Jūsų poreikius patars, koks tinkas labiausiai tinka.

Palikite atsiliepimą