Petriuko kompiuteris

Vos Petriukas gauna kompiuterį, iškart jam reikalinga pasidaro Computer repair, computer repair London. Negaliu Petriukas gražiai su kompiuteriu. O štai Marytei Laptop repair, laptop repairs visai nereikia, nes jos kompiuteris sveikas išlieka dar daug metų. Ką ne taip daro Petriukas, ir kodėl Marytė tą patį laptopą turi daug ilgiau?

Petriuko kompiuteris

Jūs gal galvojate, kad tas Petriukas visai nemoka naudotis kompiuteriu, kad jis tik žaidimus žaidžia, o daugiau nieko su juo nedaro. Tiesą pasakius, išmano jis kompiuterines programas net geriau negu Marytė, ir moka pats susiprogramuoti mažą programą, tarkime, skaičiuotuvą. Tačiau tas jo kompiuteris greitai sugenda dėl to, kad Petriukas visai nemoka jo išoriškai ir iš vidaus saugoti. Jis visada labai užsiėmęs, todėl kompiuterį naudoja atmestinai.

Kaip prižiūrėti kompiuterįTarkime, Petriukas labai netvarkingas, ir dėl to visada valgo tiesiog taip – iškart prie kompiuterio. Ai, jam taip labiausiai patinka – pats taip sako. Na, jeigu patinka, kąsnio iš dantų neišmuši. Bet kompiuteriui žala dėl to tikrai būna padaryta. O ką daryti, kad jos nebūtų? Niekas nepasakys, reikia pačiam galvoti. Jeigu meti trupinius ant kompiuterio klaviatūros, tai nereikia stebėtis, kad ji paskui pradeda neveikti. O jeigu trupiniai labai smulkūs ir nukrenta į kompiuterio vidurius, tai ten ir labiau kažką gali pavojingai užkišti. Dar blogiau, kai Petriukas valgo picą. Nes jis mėgsta prisidėti daug pomidorų padažo ir draugai juokiasi, kad jis valgo ne picą su padažu, o padažą su pica. Štai dėl ko jis kai atsisėda valgyti, tai iškart apsitaško ir kompiuteris. Jam patinka žiūrėti „The Simpsons“ valgant, o tai ir lemia tokius dalykus. Taigi, Petriukas pasidaro labai nelaimingas, kai paskui vieną dieną jo kompiuteris išsijungia kartu su pažiūrėta serija. Per daug buvo primėtyta picos atliekų, per daug skysčio ir trupinių pateko į kompiuterio vidų, kad šis pajėgtų dabar normaliai veikti.

Marytės kompiuteris

Tačiau Marytė yra labai tvarkinga, nes taip ją kažkada auklėjo mama. Todėl ji niekada nevalgo prie kompiuterio, be to, net nededa jo ant paviršiaus, kuris atrodo netvarkingas. Pirma gražiai nušluosto dulkes, šalia padeda obuoliuką ir dar pasidaro nuotrauką, kurią įkelia į Instagram. Ji pati nemokėtų persirašyti Windows operacinės sistemos, bet užtai jos kompiuteris tikrai niekada nesuges dėl netvarkos, nebent dėl kažkokių vidinių kompiuterio bėdų.

Palikite atsiliepimą