Susipažinkite – plastikiniai langai (na, jei kartais dar nesate pažįstami)

Žinoma, šiuolaikinėje langų pasiūlos rinkoje dominuoja plastikiniai langai ir daugelis vartotojų yra įsitikinę, kad jų namai, jei dar ir yra su mediniais langais, tai, pirmai progai pasitaikius, šie bus keičiami plastikiniais.

Tačiau, yra ir kita grupė vartotojų, kurie lyg ir norėtų įsigyti plastikinius, tačiau nesiryžta dėl elementarios baimės susidurti su naujesnėmis technologijomis, negu tos, kuriomis pasižymi jų medinukai. Ir mes kalbame ne būtinai apie garbingo amžiaus žmones.

Kalbame apie tuos būstų gyventojus, kurie, jausdami nostalgiją natūralioms, jų namuose metų metais karaliavusioms medžiagoms, prisibijo išbandyti plastikinius langus, gąsdinančius juos naujosiomis technologijomis.

Plastikiniai lagaiTačiau tai yra nepagrįsta baimė, atsirandanti dėl informacijos trūkumo, galbūt nesamos būtinybės pasidomėti šiuo klausimu giliau, ar tuo, kad noras domėtis atsirado tik dabar. Taigi – laikas pagaliau susipažinti su plastikiniais langais! Šiame straipsnyje pateiksime informaciją apie plastikinių langų sandarą, jų privalumus. Taip pat supažindinsime su technologinėmis naujovėmis, naudojamomis gaminant plastikinius langus.

-Ką manote? Gal, vis dėto – plastikiniai?

-Taip, – kodėl gi ne?

Mes esame beveik įsitikinę, kad perskaitę šį straipsnį, Jūs pateiksite būtent tokį atsakymą plastikinių langų firmos vadybininkui, pasiūliusiam Jūsų namuose pakeisti langus. Tuo atveju, jeigu priskiriate save prie pradžioje aprašyto plastikinių langų įsirengimo prisibijančio žmonių tipo, bent akimirkai nusimeskite išankstinių įsitikinimų skraistę, šnabždančią pasenusius stereotipus, kad tik mediniai yra saugūs ir ekologiški, o plastikiniai langai – labai brangūs! Jeigu jau nusimetėte – pradėkime žadėtąją malonią pažintį.

Lašelis istorijos

Plastikiniai langai laikomi ganėtinai nauju statybų pramonės išradimu. Mat pirmieji plastikiniai langai buvo pagaminti 1954-aisiais metais. Stebėtina tai, kad iki mūsų dienų jie taip išpopuliarėjo ir paplito po visą pasaulį, kad be jų savo gyvenimą vargiai beįsivaizduoja dažnas namų ūkis.

Užteks istorijos, kokie gi tų plastikinių langų privalumai? – paklausite Jūs?

Atsakysime:

  • Plastikiniai langai pasižymi pavyzdinėmis eksploatacinėmis savybėmis: jie lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai. Nereikalaujantys dažno atnaujinimo.
  • Konstrukcijos tvirtumas – dar vienas privalumas, kuris leidžia montuoti į lango profilį net labai sunkius, kelių kamerų, stiklo paketus. O, kuo daugiau kamerų turi profilis, tuo šiltesni namai. Tai atveda mus prie naujo privalumo: puikios plastikinių langų šilumos izoliacijos. Vieni iš tokia savybe pasižyminčių plastikinių langų – „Barborr plastikiniai langai“.
  • Grįžkime prie išskirtinai mediniams langams priskiriamos savybės: saugumo ir ekologiškumo. Šiuolaikiniai plastikiniai langai gaminami iš perdirbamų medžiagų ir yra visiškai nekenksmingi.
  • Pabaikime visiems bene aktualiausiu aspektu – kaina. Tik gūdžiais laikais plastikiniai langai buvo turtuolių privilegija. Dabar jie įkandami kone kiekvienam Lietuvos namų ūkiui.

Pažintį pabaigsime trumpai

Šalta naktis… Į Jūsų namus beldžiasi plastikiniai langai – ekologiški ir saugūs gražuoliai –, nešini ilgaamžiškumu, tvirtumu, puikia šilumos izoliacija ir prieinama kaina… Ar įsileisite?

Palikite atsiliepimą