STIHL žoliapjovės pasirinkimas: ką siūlo gamintojas?

STIHL gaminiaiTinkama vejos priežiūra reikalauja specialios, lengvai valdomos ir produktyvumą garantuojančios įrangos. Profesionalios STIHL žoliapjovės atitiks individualius klientų poreikius – pirkėjams siūloma tiek akumuliatorinė, tiek elektrinė įranga, be to, žoliapjovės gali skirtis techniniais duomenimis, galia, skleidžiamo triukšmo lygiu ir t. t. Dėl tinkamiausio sprendimo konkrečiu atveju turėtumėte pasitarti su šios srities profesionalais, pvz., prekinio ženklo atstovais ir parduotuvių konsultantais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus.

Kodėl STIHL?

Visoje Europoje vertinama STIHL įranga gali būti naudojama tiek nuosavų namų, tiek viešųjų teritorijų, t. y. mažų ir itin erdvių plotų priežiūrai. Be to, profesionali įranga gali būti naudojama ne tik pievoms, bet ir grioviams ar statiems šlaitams. Atskiri STIHL modeliai pasižymi individualia technine charakteristika. Siekdamas realizuoti individualius pirkėjų poreikius, gamintojas siūlo aplinkai draugiškesnius, tylesnius, mažiau degalų naudojančius sprendimus.

Akumuliatorinės ir elektrinės žoliapjovės

Vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvoje – akumuliatorinės žoliapjovės. Tai mobili, patikima, praktiška ir galinga įranga, užtikrinanti optimalią augančios žolės kontrolę. Šios žoliapjovės turi modernius ličio jonų akumuliatorius ir bekolektorinį, elektra valdomą variklį. Minėtojo tipo įranga rekomenduojama naudoti ten, kur nepageidaujamas variklio triukšmas arba yra kontroliuojamas išmetamųjų dujų kiekis, pvz., šalia mokyklų ar ligoninių, daugiabučių kiemuose ir t. t.

Elektrinės žoliapjovės puikiai tiks augančios ir peraugusios žolės tvarkymui, be to, profesionali įranga lengvai susidoros su pakraščiais ir kitomis sunkiai pasiekiamomis erdvėmis. Itin galingi varikliai užtikrina sklandų, greitą ir lengvą darbą. Atsižvelgiant į konkrečius pageidavimus, galima reguliuoti pjovimo sąlygas, pvz., žolės aukštį. Daugelis modelių turi specialų reguliuojamą atraminį ratuką, kuris kitus augalus, pvz., krūmus ar gėles, apsaugos nuo sužalojimo.

Įvertinkite techninius sprendimus ir įrangos galią

Jei prižiūrimas vejos plotas nėra didelis, rekomenduojame rinktis lengvąsias žoliapjoves, kurios taps puikiais pagalbininkais kiemo priežiūrai. Vidutinės galios žoliapjovės ir krūmapjovės rekomenduojamos tuomet, kai įprasta žoliapjovė negali užtikrinti optimalių rezultatų dėl stačių šlaitų. Itin galinga įranga tiks didelių erdvių priežiūrai, piktžolių ir krūmynų šalinimui. Daugiau apie siūlomus įrankius, jų paskirtį ir naudojimą sužinosite, apsilankę STIHL atstovų internetinėje parduotuvėje ar prekybos vietose, kur kvalifikuoti darbuotojai atsakys į visus jūsų klausimus ir patars dėl racionaliausio sprendimo konkrečiu atveju. Primename, kad prekybos vietose galima įsigyti ir įvairių papildomų priedų bei atsarginių dalių, užtikrinančių darbų sklandumą ir kokybę.

Palikite atsiliepimą