Telefono priedai su filmukų personažais

Vaikams visada labai patinka iPhone telefonų dėklai su animacinių filmų personažais. Tačiau ar visada vaikai turiiPhone telefonus? Tėvai paprastai tokius gerus aparatus pasilieka sau, nes nenori rizikuoti. Viena vertus, vaikas pats gali būti neatsargus ir mokykloje palikti ne tik pirštines, bet ir telefoną, kita vertus, kas nors gali jį atimti. Taigi, dažniau vaikams perkami paprastesni telefonai. Tačiau, kad ir kokie jie būtų, telefonų dėklai vaikams visada pranoksta kitus savo spalvomis, personažų gausa. Norite žinoti, kokie yra populiarūs vaikiški telefonų dėklai? Štai keletas jų.

Ledo šalis

Modernus telefonasTurbūt sunku būtų surasti mergaitę, kuri nedievintų Ledo šalies ir jų personažų, dviejų princesių. Tai tokia istorija, kuri sugebėjo pakerėti visas pasaulio mergaites, ir nuo tada, kai pirmą kartą šį filmuką pamatė, mergaitės pradėjo norėti turėti arba lėles su šiomis princesėmis, arba pieštukus su jomis, arba princesės karūną, arba dar kažką. Iš tiesų, filmuko gamintojai pasidarė neblogai pelno ne tik iš be galo populiarių filmų peržiūrų, bet ir iš to, kiek pavyko susikrauti pinigų tiesiog pardavinėjant gausią atributiką. Taigi, ir telefono dėklai su šiomis princesėmis yra kažkas tokio, ko neatsisakytų nė viena jaunoji filmuko gerbėja.

Kempiniukas plačiakelnis

O šį personažą atsimena ir mėgsta net ir dabartinė jau suaugusių žmonių karta. Nors filmukas tarsi labiau orientuotas į mažesnius vaikus, ne į suaugusius, tačiau jame yra labai daug visokių nuorodų, kurių informacija skirta tikrai tik suaugusiems. Taigi, ir suaugę žmonės, kartais norėdami praskaidrinti sau dieną, gali pasižiūrėti šį filmuką. Lietuviai neturi stiprios personažų kultūros, o štai Kempiniukas Plačiakelnis yra kaip tik toks personažas, kurį pamatęs kartą, nepamiršti visą gyvenimą. Taigi, ir linksmai atrodantys telefonų dėklai su šio geltonojo linksmuolio atvaizdais, daug kam atrodys šaunus sumanymas.

Pimpačiukai

Kalbant apie geltoną spalvą, tai turbūt visi pastebėjo, kad pati naujausia jos invazija į mūsų kasdienybės kultūrą patenka per keistus animacinius personažus. Jie buvo pavadinti pimpačiukais, paskui dar kažkaip, galiausiai – pakalikais. Tačiau dar prieš pasirodant oficialiems jų video, jau buvo prikurta daugybė interneto pokštų, daugybė visokių reklaminių atributų. Tai nuostabi PR kompanija, nes gamintojai sugebėjo paskleisti tokią didelę žinią dar neturėdama paruošto filmo. Į premjerą susirinko gausybė žmonių ir patyrė džiaugsmą. Natūralu, kad tarp visų atributų, neblogai perkami ir telefonų priedai su šiais personažais.

Palikite atsiliepimą